Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha a kutyám szökik, az azt...

Ha a kutyám szökik, az azt jelenti, hogy utál engem?

Figyelt kérdés
2019. aug. 5. 17:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
60%
a kutya tud utálatot érezni valaki iránt?
2019. aug. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
60%
előző vagyok, szerintem ez már egy belelátott tulajdonság. de majd megmondják
2019. aug. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%
Ha "be vagy a hét toronyba zárva, s örülsz, hogy jut vacsorára" (József Attila), akkor bizony meg akarsz szökni, és meg is fogsz. De ez nem azért történik, mert utálod a gazdád, hanem azért, mert kíváncsi vagy, mi van a tornyokon kívül, és ott mi történik.
2019. aug. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Mindent megkap, csak nem sok időm van rá. Mármint az alapokon túl: napi 3-4 óra séta(lakásban van), reggel-este friss víz, kajcsi, puszi, meg egy fél óra, amíg megfésülöm, kérek tőle pár feladatot jutiért cserébe és ennyi. Régen, amíg sulis voltam csak, addig órákat simiztem, együtt nasiztunk stb. Most is megszeretgetem naponta többször, de nincs úgy sok időm rá. Azóta átjár a szomszédokhoz, amikor nem figyelek, kaját kunyerál meg csak úgy ott marad, a szomszédok szeretik, nagyon cuki, kedves öreglány. És amikor észreveszem, megyek át érte, hívom, de tojik rám, csak a szomszédoknak hízeleg, mondom, akkor szia, itt maradsz, akkor se érdekli, csak néz rám. Máskor ilyenkor szalad hozzám. Ezért fordult meg bennem a gondolat, hogy talán nem szeret engem vagy velem lenni, mostanában, ha itthon van, akkor is közömbös.
2019. aug. 5. 20:36
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem azért járkál el mert utál, pláne hogy a kutyákban nincs gyűlölet. Hanem azért, mert mint ahogy te is leírtad, nem foglalkozol vele eleget. Nem feltétlen a lemozgatásról van szó, mert napi 3-4 óra séta elég egy átlagos energiaszintű kutyának. Hanem arról, hogy napi szinten nem vagy vele eleget. Még ha nem is játszol vele vagy tanítgatod, a kutyának a puszta jelenléted nagyon sokat számít.
2019. aug. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor valószínű a szomszédban valami egészen mást kap, mint otthon.
2019. aug. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak rafkós. Ha öreg kutya és a szomszédok is szeretik, nincs is veszélyben, sztem nem gáz.
2019. aug. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
A szomszédok mi a rákért engedik be? Azért az elég gáz, hogy nem zavarják haza, úgy viselkednek vele, mintha a saját kutyájuk lenne.
2019. aug. 6. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Igen, nálam tápot vagy húslevest/főzeléket kap hússal és zöldségekkel. A szomszédnak, virsli, párizsi, pogácsa, palacsinta meg minden nyamm. Nem adnak azért nagyon sokat, de meglátszott, szóval itthon vissza vettem az adagját kicsit.

Tudom, hogy nem túl jó, de ahogy írtátok, legalább nem mérgezik, bántják.

Idős szomszédok, aranyosak, jóban vagyunk, régebben szoktak vigyázni rá.

2019. aug. 6. 02:20
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem egy szokványos megoldás, de ha ennyire szeretik a szomszédok, akkor én a helyedben hagynám, hogy néha átjárjon. Ők idősek, jól esik nekik, hogy gondoskodhatnak róla, szeretgethetik. A kutya ettől még téged tekint a gazdájának, ne aggódj, csak adott pillanatban nem vagy olyan érdekes neki (ez pont olyan, mint amikor a kisgyerek nem akar hazamenni a nagymamától, aki csokival tömi, de ertől még szereti az anyját). A kutyusnak is biztos jól esik a figyelem.
2019. aug. 6. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!