Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám lepushad a földre...

A kutyám lepushad a földre valahányszor rászólok kicsit erőteljesebben, ez azt jelenti hogy fél tőlem?

Figyelt kérdés
Magyar vizsláról van szó. Csak hanghordozással szoktam nevelni, mégis tart tőlem úgy érzem. Vegyek vissza a büntetés mértékéből?

2017. okt. 20. 14:56
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Valamint ha hazajövök egyből hátra dobja magát, utána odajön csóválva.
2017. okt. 20. 14:59
 2/24 anonim ***** válasza:
93%
Megadja magát, elismeri, hogy te vagy a főnök. Ez nem baj alapvetően. De ha a nyugodtabb hanghordozás is használ, akkor használd azt.
2017. okt. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Ennek örülök is, mert sok idő volt átvenni a főnök szerepet.
2017. okt. 20. 15:12
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Érzi a hangodból, és jelzi, hogy érti: valami olyat tett, amit a gazdi nem helyesel. Hogyan "bünteted"? Azt is csak "hanggal"?


Ha szimpla rászólás esetén is teszi, amit kérsz, akkor szerintem elhagyhatod a felesleges szigort.


Örül, amikor hazamész, és az, hogy hárára dobja magát, pont nem a félelem jele: könnyen sebezhető részét teszi "elérhetővé, ha dob egy hátast. Hogy lepushad, az sztem nem mindennapi reakció, de ha annyira félne tőled, akkor nem hiszem, hogy akkora "érzelmi kitöréssel" mutatná az örömöt, hogy végre hazajöttél.

2017. okt. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Azt is észrevettem, hogy már behívható, régebben füle botját se mozdította ha hívtam
2017. okt. 20. 15:14
 6/24 A kérdező kommentje:
Csak rászólni kisebb dolgokért szóltam. Ha valami komolyabbat csinált akkor erőteljesebben rászólok, és feljebb emelkedem,ekkor szokott lefeküdni.
2017. okt. 20. 15:16
 7/24 A kérdező kommentje:
Egyébként ritka ha rá kell szólni, egy szóval el tudom zavarni a helységből, kiküldeni, helyére küldeni, macskáról lehívni stb.
2017. okt. 20. 15:19
 8/24 anonim ***** válasza:
62%
Mit csinál a kutyád?
2017. okt. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
A földhöz közelel tapad. Olyan mintha kúszna. Ezt hívják "lepushadás"-nak.
2017. okt. 20. 16:10
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Kushad. K-val.
2017. okt. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!