Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 2 oltás után ki lehet vinni a...

2 oltás után ki lehet vinni a kiskutyát sétálni? 10 hetes.

Figyelt kérdés

2019. aug. 6. 11:16
 1/8 anonim ***** válasza:
7%
Nem csak a 3.után
2019. aug. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ki is kell vinni, nem tarthatod a 4 fal között 3-4 hónapos koráig.


Arra figyelj, hogy ne engedd olyan helyre, ahol idegen, oltatlan kutyák vannak, és azok ürülékét ne tudja megenni véletlenül.

Amúgy meg ha 4 hónaposan viszed ki először, az életben nem lesz belőle normális kutya.

Más kutyákhoz is oda lehet engedni ismerkedni, ha a gazdája megengedi, és oltva van.

Nyilván kóbor kutyákat el kell kerülni vele nagy ívben.

3 hónaposan már megkapja a veszettség elleni oltását is, akkortól kutyaoviba is viheted.

2019. aug. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
21%
10 hetesen már 3 oltásnak kellene lennie!
2019. aug. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Dehogy kellene,10-12 hetesen kapja meg az első kombináltat te agyon iskolázott.Eleve ebben a korban kapod meg a kölyköt a gazdától,tenyésztőtől normál esetben.:'D

8-9 hetesen a parvóvírus ellenit,ha így nézed még ez is csak kettő.


Én oltás nélkül is kihordtam a kölyköket.Nem vártam,egy egész alom kölyök piszka azért sok egyszerre.

Csak ne szagolják egymás vagy más kutya ürülékét,vizeletét nem lesz bajuk.

Pisi,kaki aztán vissza.

2019. aug. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mármint a 3.hozzászólónak szólt.

10 hetesen 3 oltás,persze..főleg hogy 2 hetente kaphatják a kombináltat 10 hetes kortól.:D

2019. aug. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ki lehet, sőt, ki is kell, ez a legfogékonyabb időszakuk. Én is 10 hetesen hoztam el, rögtön vittem mindenhova. Meg is van az eredménye. Arra figyelj, hogy kerüld az oltatlan kutyákat.
2019. aug. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én amint megkaptam már kijártam vele. Csak egy kis területre raktam le ahol nem láttam kutya piszkot de addig is tanulta a szobatisztaságot. Kutyákhoz ne engedd még oda, nem tudhatod melyik hogyan van oltva. Nekem az állatorvos mondta, hogy így kivihetem. Nem lett semmi baja.
2019. aug. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

#4! Te szaporítók gyöngye! Mivel ennyire kis suta agyú vagy, kénytelen vagyok én felvilágosítani téged:

1. oltás 6 hetesen

2. oltás 8 hetesen

3. oltás 10 hetesen.


Eddig el tudsz számolni?

2019. aug. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!