Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti mennétek ezzel dokihoz?

Ti mennétek ezzel dokihoz?

Figyelt kérdés

A kutyánk 2 hete kap gyógyszert napi szinten, mivel egy dudor nőtt az izmára. 12 éves kutyáról van szó. Pénteken amúgy is mennénk dokihoz, szurit ad a dudorra. Mostanában sétánál kedvetlen. Nem érdeklődik, csak a lábam mögött/mellett baktat egyhangúan.

Egyébként tegnap még jó kedve volt, ásott egy csomót, otthon is a "régi". Csak sétánál ilyen kedvetlen.


2019. aug. 6. 21:39
 1/4 anonim ***** válasza:
65%
Nincs benne kullancs?
2019. aug. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
30%
Milyen dokitok van? Már nem a szakértelmét vonom kétségbe, de van normális felszerelése? Megnézte a csomót ultrahanggal vagy röntgennel? Vagy csak ránézésre injekciózza? Én állatkórházba vinném. 12 éves kutyánál már bármi lehet.
2019. aug. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Kullancs nem volt benne.

Természetesen röntgen volt, az alapján állapította ezt meg. Ez a környék legfejlettebb orvosi rendelője.

2019. aug. 6. 21:51
 4/4 anonim ***** válasza:
42%
Milyen fajta kutya? Mármint mennyire számít öregnek 12 évesen? Lehet, hogy a látása sem az igazi már, azért nem akar eltávolodni tőled. Az én előző kutyusommal is ez volt. Indulásnál még megvolt a hév, alig tudtam ráadni a pórázt, úgy örült, aztán házon kívül meg csak jött szorosan mellettem. Kiderült, hogy szürkehályogja van. Ő 18 éves volt, viszont foxi. Azok kistestűek, tovább élnek.
2019. aug. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!