Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyaszakértők! Van mód arra,...

Kutyaszakértők! Van mód arra, hogy a tudtára adjam/ megértessem vele?

Figyelt kérdés

Sétából jöttünk haza, és mikor jöttünk át az úttesten, meglátott egy másik kutyát, ezért elkezdtt húzni, és belépett elém, én meg ráléptem a lábára. Nyüszített, és kérdőn nézett rám, miközben lehajtotta a fejét.

Megsímogattam, meg minden, de nem tudom, hogy ilyenkor valahogy meg lehet e értetni vele, hogy nem szándékosan történt az eset?

Bár előfordulhat, hogy ez a kuyák világában teljesen lényegtelen?

Köszi a válaszokat!


2010. júl. 12. 17:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell olyankor ránézni sem,megsimogatni főleg nem és pátyolgatni!! Csinálj úgy,mintha észre sem vetted volna,abból inkább tudni fogja,hogy véletlen volt. A falkában sem lenne másképp,nem mennének oda a másik kutyához nyalogatni,meg dörgölőzni.
2010. júl. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Így van. Semmiképp se reagáld le, csak ha mondjuk kicsit sántít, akkor nézegesd meg a mancsát.
2010. júl. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Áhá!

Pont ez érdekelt, hogy a falkában egy esetleges túl erős harapás után (játék során) mi történik.

Köszi szépen!

2010. júl. 12. 18:21
 4/4 Akiteki ***** válasza:
A kutyák tudják, hogy véletlen volt. Én is elnézést szoktam kérni, ha rálépek valamelyik lábára és megsimizem a fejét.
2010. júl. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!