Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 2 különféle fajtiszta kutyát...

2 különféle fajtiszta kutyát pároztatni?

Figyelt kérdés
pl: yorki csivava
2010. júl. 13. 06:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp, hátha tovább szaporítják a keverék kölyköket is...végülis nincs elég állat a menhelyeken, és nem kerül napi 100-150 kutya az utcára.

Gondolkozz egy kicsit, könyörgöm...ha a kérdésed vicc volt, akkor nem nevettem rajta, ha komolyan kérdezted, akkor szerintem tegyél le erről az ötletről. Kérlek...

2010. júl. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem úgy jó két fajtiszta kutyát pároztatni ha az egyik házörző a másik meg pl.:vadázskutya. Így a kicsibe 2 vérvonal is kerül.Tehetséges eb lesz belőle. Sőt kíváncsi leszel még mielőtt megszületik a szőrmók hogy milyen színű. Nekem mind a két kutyusom keverék és imádom őket!!!
2010. júl. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
67%
Azért hangsúlyoztam, hogy anyagilag ez nem túl jó, mert ha tenyésztő lenne akkor nem kérdezne ilyesmit, a szaporítók (tisztelet a kivételnek) pedig a pénzzel foglalkoznak. A kérdés nekem azt a benyomást keltette, hogy milyen jó lesz így egy ritkaságot létrehozni, amiből majd dől a pénz. Én kérek elnézést ha nem így van. Ha csak spontán elméleti akkor kéretik nem ijesztegetni itt a kutyabarát népet.
2010. júl. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
43%

múltkor voltunk a dokinál és egy yorkie csivava keverék volt előttünk nagyon édes volt a menhelyről hozták a színe olyasmi volt mint a yorkie-é de a fülei akkorák voltak h szerintem repülni is tudott volna velük :)

de ne szaporíts kérlek ha ilyen keveréket akarsz akk menj el egy menhelyre biztos találsz te is ilyen keveréket hiszen mostanába elég felkapottak lettek ezek a fajták


u.i: a yorkshire terrier egy gyönyörű kutya ha meg van nevelve és le van fárasztva és kutyaként él akk az egyik leghűségesebb kutya lesz és kis lakásba is elfér :)

2010. júl. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!