Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a legjobb biztonsági...

Melyik a legjobb biztonsági kutyahám?

Figyelt kérdés

Tudnátok ajánlani?

Köszi előre is!



2019. aug. 16. 03:45
 1/10 A kérdező kommentje:

[link]


Erről mi a vélemény? Jó lehet?

2019. aug. 16. 03:56
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

K9 tuti minőségi, de én Trixie-t vettem tizedennyiért. Rendszeresen használjuk és 30 kg-mal tökéletesen bevált.

Meg persze én sem autóversenyzőnek képzelem magam :D

2019. aug. 16. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! Azt megtudnád mondani, hogy az az oldal, amit belinkeltem szerinted hivatalos lehet?, sehol egy telefonos kapcsolat, sem leírás a termék beállításáról, nem beszélve arról, hogy még vélemény sincs az oldalon. Kicsit gyanús nekem. Nem merek innen rendelni
2019. aug. 16. 10:35
 4/10 A kérdező kommentje:
És a Trixi hám elég rugalmas, hogy esetleges hirtelen fékezésnél ne rántsa meg a kutyát nagyon?
2019. aug. 16. 11:11
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez az oldal a hivatalos webshopja a K9-nek.A kapcsolatoknál találsz elérhetőséget is.
2019. aug. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, telefonos kapcsolat nincs a weboldalon az biztos. A google map-en találtam, de angolul vakerálnak, és hogy hagyjak nevet, és telefonos elérhetőséget, ezt mondja a géphang. Bementem a google map-en, és benéztem az utcába, megnéztem azt az épületet, ami állítólag az ő telephelyük, de nincs kint a név, és egy tábla van, hogy kiadó. Szóval eddig nagyon nem tetszik nekem.
2019. aug. 16. 14:00
 7/10 A kérdező kommentje:
A Székesfehérvári, és Dunakeszi márkabolt is bezárt...
2019. aug. 16. 14:11
 8/10 anonim ***** válasza:

Julius-K9

Szigetszentmiklós, Ipar u. 10-12

Úgy látszik, ez maradt csak. Facén?

2019. aug. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Azt a címet néztem meg legelőször, szerintem az is megszűnt. A legutolsó face bejegyzés 2018-as. Láttam, hogy más is panaszkodik, hogy nem reagálnak a megkeresésre, sem a hivatalos weboldalon, sem a facen.


Végül is ezt a terméket rendeltem meg. Elég megbízhatónak tűnik a termék, remélem beválik.


[link]

2019. aug. 17. 08:22
 10/10 anonim ***** válasza:

Élesben még nem volt "tesztelve" a trixie hám, mert a kutyám inkább áll és neki dől a hátsó ülésnek, így pedig már jól reagál a lassításra/gyorsításra, kanyarokra.


A hám H alakú, a mellkasnál elég jól párnázott, de a többi részén sima textil, mint a vezetőszárak vagy nyakörvek.


Szerintem egy vészféknél annyira rántja meg a kutyát, mint téged a biztonsági öv.

2019. aug. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!