Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megőrült a barátnőm vagy...

Megőrült a barátnőm vagy normális dolog így viselkedni a kutyával?

Figyelt kérdés
Eddig még nem is tűnt fel, mert én folyton dolgozom. Most mentem ki, bartnőm virágokat ültetett át, van egy 8 éves rotink, aki mellette ült és barátnőm minden munkafolyamatot magyarázott neki, megmutatta a növényeket stb. Mondom hát te meg mit csinálsz, elmondasz neki mindent??? Erre ő: "mindig mindent megmutatok neki, mit gondolsz, miért ilyen okos?" Háááát nem tudom, nem hiszem, hogy egy kutya ezt értené! Ez normális?
2019. aug. 18. 13:51
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Van olyan ember egyáltalán aki nem beszél a kutyájához? Én még utcán is szoktam bár én olyan szinten mintha egy pár éves beszélni nemtudó gyerek lenne. (Kb úgy is viselkedik)

Azért az túlzás ha azt hiszi, hogy mindent megért, inkább viccnek tűnik

2019. aug. 19. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Doros ***** válasza:
100%
Nem hinném, hogy a kérdező felesége azt hiszi, a kutya képzett kertész lesz a szavai nyomán. De az biztos, hogy mindketten jól érzik magukat, és ez a lényeg.
2019. aug. 20. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!