Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fulldoklik a kutyám. Mi baja...

Fulldoklik a kutyám. Mi baja lehet?

Figyelt kérdés
Nem most kezdte, kicsit régebben, azonban most vált sűrűbbé, a héten elvisszük állatorvoshoz, de nagyon aggódom. Olyan mintha fel akarna köhögni valamit, vagy hasonló, aztán a végén meg mintha hányna, de nem jön ki semmi. Én arra gondoltam, hogy a gyomrával lehet valami. Valakinek a kutyájával volt már hasonló? Mi lehet ez? Egyébként nem fiatal már, szóval tuti az idősödés is szerepet játszik benne.

2019. aug. 20. 09:53
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

10. De akkor sajnos az. A nyomott orrúak nem kapnak normálisan levegőt ezért gyakran félrenyelnek, fulladoznak.

Nekem francia bullgod keverékem van gyakran csinál ilyeneket.

2019. aug. 21. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Jajj szegény ezt nem tudtam :(
2019. aug. 22. 16:31
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Lehet légcsőszűkülete is. Az sem gyógyítható viszont szépen kezelhető. Jobbulást kívánok neki és írd majd meg , hogy mi volt vele?
2019. aug. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Azt mondta a doki hogy a szívével van baj a koránál fogva és kapott rá gyógyszert amit szednie kell majd egy hét múlva visszamenni megnézni, ha használ azt kell szednie, ha nem meg ír fel neki másikat

Nagyon köszönöm mindenkinek aki írt!:) mentek a zöldek is

2019. aug. 25. 20:18
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Szia Kérdező! Jól van a kutyusod ugye? :)
2019. aug. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Igen a gyógyszerrel úgy tűnik kordában lehet tartani a szívét, teljesen rendben van azóta, nagyon ritkán csinálja és akkor is csak köhécsel:) de szombaton visszük vissza az orvoshoz hogy ránézzen jo lesz e így
2019. aug. 29. 18:46
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Örülök neki!
2019. aug. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:

Kedves Kérdező!

Hogy van a kutyusod? Csak éjjel köhögött vagy nappal is? Hogy derült ki, hogy a szívével van baj? Hallotta a doki a sztetoszkóppal?

Az én kutyám több,mint fél éve köhög. Sok féle gyógyszert adott az orvosunk, 2 hetente járunk hozzá. Labor semmit nem mutatott, lécsőszűkülete sincs, szívét jónak hallja, veséjét is nézte laborral..

Egy picit tanácstalan vagyok.. Hátha olvasod még..

2019. dec. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Sziaa, nalunk az volt, hogy inkabb fulladt, es mintha hanyt volna, de nem hanyt, csak a levegot probalta meg valahogy ellensulyozni, de tenyleg a hangja is olyan volt mintha hanyna, nem is tudom megmondani mit csinalt igazabol, szoval remelem erted. Elvittuk az orvoshoz, o sztetoszkoppal meghallgatta a szivet, es azt mondta, hogy olyan, mint a gozmozdony, ezert irt fel neki 2 fele gyogyszert, amit reggel es este kell adni neki, meg mindig kohog, de mar nem annyira, a paras idot viszont nem szereti, olyankor nagyon kivan, ejszaka durvabb ezert igy telen mar. Sajnos segiteni mi sem tudunk rajta, 15 eves korul van mar, gondolom a korabol fakad, rossz hallani, ha nagyon “kohog”. De ennel tobbet sajnos nem tudunk fenni :( meg azt mondta az orvos hogy ha nagyon paras az ido, akkor egy fel gyogyszertel adjunk neki tobbet
2019. dec. 16. 19:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!