Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol vásárolhatnék Berni...

Hol vásárolhatnék Berni pásztor kutyust?

Figyelt kérdés

A nyugodt jelleme miatt esett erre a fajtára a választásom.

Viszont nem tudom, honnan vásáeolhatnék.

Megnéztem több tenyésztőt is, nincs kutya.


Szaporítótol nem akarok kutyát. Akkor mégis honnan tudnék vásárolni?



2019. aug. 20. 14:07
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
74%
Azt írtam "ha". "Ha" szaporítótól hozol kutyát, akkor vagy alkalmatlan. "Ha" nem tudsz várni, mint valami hisztis gyerek, akkor ne is legyen kutyád, mert ráunsz. Hogy te magadra vetted ezeket, az csak téged minősít.
2019. aug. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
" Ha " értelmezted volna a kérdest, nem válaszolnál talányokban. De, hogy arra se vetted a fáradságot, hogy értelmezd, az meg téged minősít.
2019. aug. 23. 13:27
 13/13 anonim ***** válasza:
29%

Ugyanabban a cipôben járok mint a kérdezô. tenyészt1/k nem válaszolak, vagy elôjegyzésbe vennének 2022-re. Én értem, hogy egy TK-s kutya van olyan kurrens mint egy trabant volt az átkosban, de azért ne már.

Fajtamentôk? Persze, érdeklôdtem ott is. Válasz semmi, az se, hogy nincs épp mentett kutya. Mintha mindenki kivándorolt volna az Androméda galaxisba, kutyástól.

2019. nov. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!