Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kiskutyàtok van,...

Milyen kiskutyàtok van, melyik a kedvencetek?

Figyelt kérdés
2019. aug. 21. 08:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Keverék kutyáim voltak, mióta az eszemet tudom. Most egy írszetter jellegű (fekete), és egy labrador jellegű (fekete) kutyánk van.

A kisebb kutyák (tacskó, csivava, stb) agresszívebbek szoktak lenni, mint a közép termetűek. Ezért a gyerekek mellé ilyen nem jöhet.

A nagytestű pedig feldönti.

Így ez a 15-25 kg, utcavegyes kategória az, aki nálunk bevált.

2019. aug. 21. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Törpe tacskó és egy Sinka pumi. Az első kutyám egy Staffi volt, ő pár hónapja halt meg. Nem tudnék kedvencét kiemelni, mind mások. A staffim egy áldott jó lélek volt, ő volt a nyugalom szigete. A tacsim egy kis bolond, ő inkább egy amolyan ősanya típus. Egyáltalán nem agresszív a gyerekkel, inkább betegesen szereti. A Sinka pedig a legokosabb kutya, akit valaha ismertem, sokszor nagyon meglepő dolgokat produkál, ő inkább amolyan vezető típus. Már ő is 15 éves.☹️
2019. aug. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Angol Cocker Spániel van , de a német juhász is elég szimpatikus.
2019. aug. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Magyar agaram és mudim van.

A magyar fajtál rajongója vagyok, és a német juhászè.

2019. aug. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Csak mostanra érett meg a helyzetem annyira, hogy végre ráérek egy német juhászkutyával eleget foglalkozni.
2019. aug. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Világ életemben talált vagy menhelyről befogadott kutyáim voltak, kis és közepes termetűek is. Mindegyik egy csoda volt! Nemcsak okosak, de szépek is voltak. Bármilyen méretben, temperamentummal, szőrzettel megtalálhatók a menhelyeken, vagy gazdikereső honlapokon csak keresni kell...(Olyan is volt, amikor ő jött velem szemben ...)
2019. aug. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!