Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyánknak vérzik az orra...

A kutyánknak vérzik az orra vagy a szája, és egész nap el volt bújva?

Figyelt kérdés
A helyzet, nemrég észrevettem,hogy a bejárati ajtónknál egy csomó vérfolt van.Kiderült,hogy a kutyánknak a vére.Nem tudom eldönteni,hogy az orrából vagy a szájából folyik-e a vér,és ha igen akkor mi okozhatta ezt.Az orra felső része egyébiránt ki van száradva.Alsó része véres.Valakivel történt már ilyen?Mi okozhatja ezt?El kell vinni állatorvoshoz, odáig oké, de este van.Egy kutya is kaphat agyvérzést?Mert hasonló tüneteket produkál.

2019. aug. 23. 20:59
 1/5 A kérdező kommentje:
Főkérdés rosszul lett megfogalmazva,nézzétek el nekem.
2019. aug. 23. 21:00
 2/5 Jsbsnaj ***** válasza:
100%
Szerintem most vidd el orvoshoz, keress egy ügyeletes állatorvost vagy hívj föl egyet. A mérgezés szokott ilyen tüneteket produkálni.
2019. aug. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%

Vigyétek el minél hamarabb.


Nincs a kerítésen drótháló? Esetleg másik kutya?

A legjobb, ha orvoshoz viszitek,nehogy baja legyen.

2019. aug. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nagyobb mennyiségű patkánymérget evett. A patkányméreg gyakorlatilag véralvadásgátló, emiatt nem gyógyulnak a kisebb sebek (belül a tápcsatornában sem), így egy idő után elvérzik az állat.
2019. aug. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Feltehetően patkányméreg. Ha pár órán belül nem jut orvoshoz elpusztulhat.
2019. aug. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!