Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám kanos, erröl le fog...

A kutyám kanos, erröl le fog szokni? Amiota tüzelt a szomszédban a szuka, azota minden nemü kutyára rá akar ugorni.

Figyelt kérdés
Már lassan 3 honapja volt ez és még mindig. Jól kijön más kutyákkal csak ez a probléma hogy nem szivesen jönnek oda ilyen kutyához. és még csak 10 hónapos a csöpség de már kanos.Légyszi irjatok tanácsokat erre.
2008. nov. 15. 15:43
1 2
 1/11 anonim válasza:
41%
Az állatoknak is vannak érzései,és Ők is hús-vér.Ezért nekik is szükségük van a nemi kapcsolatra,így hozd össze egy szuka kutyával,akár többször is,és akkor majd megnyugszik!:)))Szia!
2008. nov. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Keverék a kutyám szoval nem hiszem hogy valaki keverék kutyát akar pároztatni. És amugy se vagyok szaporitó.
2008. nov. 15. 15:55
 3/11 anonim ***** válasza:
32%
Mindenképp össze kéne hozni egy kislány kutyussal. Nem tudom, ők mikor válnak ivaréretté. Esetleg adj fel egy hirdetést a [link] oldalon, ott szoktak ilyen hirdetések is lenni. Ki tudja, ha valakinek szintén keverék kutyusa van, nem is érdekli, hogy fajtiszta legyen. Ha nem élheti ki magát, bedilizhet, ha nagyon aktív, ez más állatoknál is így van (nekem papagájaim vannak, ugyanez a szitu itt is van, és a lányoknál is, legfeljebb ha nem akarok kismadarat, nem kapják meg az odút).
2008. nov. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
40%
Vegyél neki egy plüss kacsát;) Tuti beválik ... ( De legalább akkora legyen a kacsa, mint a kutyád )
2008. nov. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
74%

Persze ez a legegyszerűbb: "hozd össze egy lánnyal". Aztán a kiskutyák meg mehetnek majd a kukába...

Az ilyen idióták miatt vannak tele a menhelyek, meg az utcák kidobott gazdátlan kutyákkal.

10 hónaposan különben se szabad még pároztatni, hiszen még fiatal hozzá. Ebben a korban amúgy is teljesen természetes, hogy mindenkire rámásznak, hiszen ilyenkor kezdenek igazán ivaréretté válni. De ha a kutyád dominánsabb hajlamú akkor valószínűleg inkább csak azért mászik rá minden más kutyára, hogy kifejezze felé, hogy ő feljebb áll a rangsorban. Különben meg ivartalanítással mindez elkerülhető (meg a későbbi szökések is, ha tüzelő szuka lesz a környéken).

2008. nov. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
65%
Az elsőnek: az állatoknak nincsnek olyan érzései mint nekünk. Ők nem élvezetből akarnak szexelni, hanem kizárólag szaporodásoi ösztöntől hajtva. Ha láttál volna már kutyákat pározni, azt is tudnád, hogy ez egyiknek se olyan nagy élvezet, hogy csak kedvtelésből csinálnák...
2008. nov. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A menhelyek nem feltétlenül csak ezért vannak tele, egyébként pedig rosszabb dolga van azoknak a kutyáknak, akik panelban kénytelenek élni...


De ha ivartalanítással is megoldható, akkor pedig azt is meg lehet oldani, persze drága, gondolom. Nekem nincs kutyám, csak akkor lesz, ha lesz kertes lakásom, ahol szabad lehet. Viszont kutyások írták máshol, hogy ha hagyják a kutyát ilyen állapotban, és nem kezdenek vele valamit, a kutyának rossz, tehát nem szabad. Az ő állításaik alapján írtam, amit írtam.

2008. nov. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
75%

Csak akkor hozd össze lány kutyával, ha azt akarod, hogy még jobban meghülyüljön... Miután kipróbálta, naná hogy többet akarja majd csinálni! Ezt nem saját kútfőből szedtem, meg lehet kérdezni akárhány szakembert, és mind ezt fogja mondani.

Ha tüzel egy szuka, minden kanra rájön, hogy neki márpedig most szexelnie KELL, nincs mese; ezt vagy el kell tűrni, vagy lehet ivartalanítani az ebet. Utóbbi sok szempontból szerencsésebb, főleg fiatal korban, ugyanis a töketlen kutya nem verekszik annyit (főleg, ha nincs ideje rászokni), nem szökik a szukák után, így kisebb az esélye annak, hogy végleg eltűnjön vagy elüssék, és nem szenved, ha tüzelnek a környéken.

2008. nov. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
77%
Azért akar párosodni minden kutyával, mert azt hiszi ő az alfahím, a falkavezér.. Tehát szerintem elsősorban nevelésre van szüksége, hogy tudja, hol a helye a rangsorban. Az első két válaszoló meg olyan irdatlan baromságokat írt, hogy csak néztem..:S Semmiképpen ne szaporítsd, egyrészt valóban tele vannak a menhelyek, másrészt te is írtad, hogy keverék a kutya (nem mintha a keverékek ne lennének szépek - sőt!:), de valóban még nehezebb számukra gazdit találni). Az ivartalanítás szintén ott van, mint lehetőség - más országokban ez az evidens eleve, nálunk valamiért ez sem működik.. Ráadásul nem gondolom, hogy ettől bármelyik állat kárt szenvedne.. OFF: Két ivartalanított hím macskám van; nincsenek elhízva (ez ugyebár tévhit..), nem szomorkodnak naphosszat (ez meg az első két válaszoló logikájára valló gondolat..) és egészségesek. Akkor döntöttem az ivartalanítás mellett, amikor az egyikük véresre karmolt szemmel jött haza, mellé egy nagy sebbel a nyakán..
2008. nov. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A kutyák nem emberek, tehát érzelemről beszélni a párosodás kapcsán nagy butaság. A kutya falkaállat, és a falkában csak a vezér, az alfahím párosodik, a többi sosem, és ez így természetes. Éppen ezért felesleges sokat gondolkodni; ha nem tenyészállatot szeretnél, akkor nyugodtan ivartalanítsd!
2008. dec. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!