Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tapasztalatok, vélemények a...

Tapasztalatok, vélemények a dobermannokról? (többi lent)

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik ez a faj, rengeteget olvastam róla, de személyes véleményeket nem igazán találtam. Az érdekelne, hogy aki ilyen kutyát tart, annak mi a napi, hetu rutinja, mit tanácsol stb, bármi jöhet.:) Már volt kutyánk, de az inkább a családé volt, ezt azonban én szeretém nevelni. Még sulis vagyok, de lenne időm 2 órát foglalkozni naponta a kutyával, hétvégén jóval többet. Kutyasuliba is eljárnék vele, azt olvastam, ennél a fajtánál ajánlott. Hétvégén ki tudnám vinni zöld területre, ahol szabadon futkorászhat, kirándulni stb. Hétközben pedig kutyaparkba, hosszú sétákra, a közelünkben több kutyafuttató is található. Előre is köszönöm mindenkinek, aki válaszol :)

2019. szept. 1. 09:25
 1/2 anonim ***** válasza:
17%

Inkább fogadj örökbe egyet, többet tennél a világért.


Viselkedéséről annyit, hogy nevelni kell, de nagyon. Ha lehet, farkát, fülét hagyd meg, ne csonkítsd.


Barátságos, gyerekszerető szerintem. De mint mondtam, nagyon meg kell nevelni.

2019. szept. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
69%
Iskola mindenkepp es ivartalanitas. Az enyem ket eves imadom, nagyon szeret szabadon rohangalni mezokre jarunk nagy setakra. Nagyon fontos a szocializacio, kis koraban mar kutyak, emberek koze kell vinni. Nagyon kovetkezetesen kell vele banni, amikyen cukipofa olyan bunko is tud lenni. De egy imadnivalo, masfel eves lanyom a hatan lovagol, maszik rajta. Nagyon szereti az ember kozelseget, nem az a kihajitom a kertbe es ott elvan.
2019. nov. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!