Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyám füléből ilyen kosz...

Kutyám füléből ilyen kosz jött ki? Szerintetek lehet valami baja?

Figyelt kérdés

Ma amikor Otodine fültiszitó oldattal kimostam a kutyám a fülét ilyen színű kosz jött ki. Zsebkendővel szoktam mindig kitörölni és ez jött ki belőle:

Itt vannak a képek:

[link]


[link]


Ez természetes vagy nem?



#kosz #kutya #állat #fül #fülkosz #fültiszitó #fűlzsír
2019. szept. 5. 17:44
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Ja hallottam.
2019. szept. 5. 20:50
 12/21 anonim ***** válasza:

Ha rázza még a fülét, töröld ki újra. Lehet, még van benne tisztító folyadék.

Jövő héten, ha úgy érzed, jelzi, hogy gond van a fülével, meg kellene mutatni orvosnak. Ő sokkal mélyebbre be tud nyúlni a fülbe mintát venni.

2019. szept. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Ha bevan gyulladva a füle akkor mik az egyéb tünetei a fejrázáson kívül?

Mert amúgy ma is nagyon jó kedve volt.

Futkározott,szaglászgatott, kapart stb..

Mindezt 8 évesen.

2019. szept. 5. 21:56
 14/21 anonim ***** válasza:

Nos, az én kutyámnak gombás lett a füle. Valószínűleg már elég régóta az volt. Mivel álló fülű a kutya, akkor vittem dokihoz, amikor már naponta többször kissé oldalra tartotta a fülét és néha meg is rázta bizonyos fejmozdulatoknál. Előtte szinte semmi jele nem volt, hogy gond lenne.Emellett semmi más jele nem volt, hogy baj lenne. Én nem szoktam szinte sosem a kutyáim fülét pucolgatni, mert általában valahogy mindig tiszták voltak.


Nem azt mondom, rohanj dokihoz vele. Akár hétvégén ismét használd a fültisztítót. Ha ismét olyan darabos jön majd kívülre a tisztításnál, ajánlatos a doki.

Ha jó orvosod van, egy sima fül ellenőrzésért nem fog megorrolni szerintem. Tudom, pénzbe kerül, de egy belenézés a fülbe, némi minta vétele vattával azért nem lehet olyan drága. Viszont előbbre leszel, mert vagy megnyugodhatsz, hogy rendben van minden, vagy kapsz iránymutatást , ha kell a kezelésre.

2019. szept. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Ezt az állatorvos háznál is megtudja csinálni ha kihivom ide?
2019. szept. 6. 06:27
 16/21 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy van orvos, aki háznál belekotor a kutya fülébe és ránézésre megmondja van baj-nincs baj.
2019. szept. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Rendben.
2019. szept. 6. 18:54
 18/21 A kérdező kommentje:
De ha bellenne gyulladva a füle nem lenne levert? Már úgy értem hogy egésznap fekszik. Mert amikor én szólok neki akkor mindig jön és amikor viszem őket sétáltatni akkor boldogan jön és futkos.
2019. szept. 7. 01:51
 19/21 anonim ***** válasza:
A nagyon gyulladt fülnél szinte állandóan rázza a fejét, álló fülűek még oldalra is tartják, vakarja és van, amikor még nyüszít is hozzá, mert már fájdalmas a vakarás.
2019. szept. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Az természetes ha a kutyám füle sokszor meleg?
2019. szept. 8. 00:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!