Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy szoktassam le a kutyám a...

Hogy szoktassam le a kutyám a csipkedésről? Szeretetből csinálja a kéznyalogatás mellett de elég nagy már és napközben tüskés gumicsonton edz órákat így erősődik a fogása.

Figyelt kérdés
HA ráteszem a nyakörvet séta előtt akkor boldogan leül és nyugodt de mindig a szájába veszi a kezem amig becsatolom. Eddig nem tiltottam le mert azt gondoltam h a nyakörvvel v az üléssel köti össze. Most már erősebb a fogása és le akarom állítani Hogy csináljam?
2019. szept. 6. 21:12
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem kifejlett labradormeretuen lett kolyokkutyam eros harapdalassal.(fel eves) Mindig elmondtam,h nem es otthagytam. 1 ev alatt leszokott rola. Amerikai staffiord. Szoval fajdalmas a jatekos harapdalasa is. Rendszeresen kek zold foltos voltam. Mostmar sokkal ritkabban harapdal. Es kozben meg nott rengeteget.
2019. szept. 7. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!