Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan segítesz a kutyusodnak,...

Hogyan segítesz a kutyusodnak, hogy könnyebben átvészelje ezt a meleget? Milyen fajta, hány éves?

Figyelt kérdés
2010. júl. 14. 14:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

fu hát... :D

nekünk van klímánk. és ez nagyon sokat jelent.

egyébként meg sokszor odaviszem a táljához h igyon.

amikor meg le kell vinni akkor meg megpróbálom árnyékosabb részre vinni. és csak addig vagyok lent vele amíg elvégzi a dolgát.

Yorkshire terrier/ 8hónapos

2010. júl. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 4 hóapos foxi/tacsi mixem van:)

Kiteszek egy kádat az udvarr langyos vízzel, és abba beletud mászni egyedül és fürdik benne xD

De am van olyan is h reggel egy kád hidegvizet teszek ki, mert délutára úgy is felmelegszik..És akkor vn a legmelegebb .

De am az átlagnál többször csrélem a vizét (úgy óránként) és a hűvösbe leül és ott elvan.. de van amikor a teraszon fekszik mert ott hideg a kő ^^

2010. júl. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Mi beengedjük a lakásba a jó hideg kőre nappal, nem visszük ki őt sétálni, csak este esetleg ha szeretné, mindig kap hideg vizet és ma lett megfürdetve és lenyírva a bundája. 7 éves kistestű keverék kutya.
2010. júl. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
utolsó válaszoló vagyok: bocs a helyesírási hibáértxD
2010. júl. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
50%

Hát először próbáltam a kosara mellé tenni egy kis ventilátort, de ilyen melegben nem fekszik oda és szerintem fél is tőle. Ezért nem nagyon tudok neki segíteni, oda megy ahova akar, mindig a földön fekszik, általában a konyhában, mert ott van a leghűvösebb.

1.5 éves, tacskó.

2010. júl. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

2 éves mopszom van. Szerencsére sok a hűvös hely kint a háznál nálunk, így napközben ő ott heverészik. Több tálban is van neki vize hűvös helyen és van egy kis medence is neki ( ez egy régi ketrecnek az alsó műanyag része), amiben van mindig víz így bele tud menni pancsizni bármikor.

Amíg panelban laktunk, csak rövid időre mentünk le napközben és árnyékba, valamint többször is letusoltam sima vízzel.

2010. júl. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
vagyis h. utolsó előtti :P
2010. júl. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Winner of Royal Hill ***** válasza:
50%

Német dogok(2,3,6 évesek),német juhászkutya(3 éves),francia bulldog(9 hónapos).

A nagyokat napjában többször locsoljuk vízzel,van egy jó nagy diófánk,az alatt fekszenek általában. A bulldog meg bent van a lakásban és általában a kövön vagy a parkettán fekszik.

A locsolást ajánlom mindenkinek,nagyon jó a kutyáknak, pikk-pakk lehűti őket.

2010. júl. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

yorki 2éves palotapincsi 3éves.

cserélem a vizüket óránként és mivel panel ezért nemnagyon tudok de az előszobában kővan általában ha oda lefekszenek jobblesz nekik:D

2010. júl. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
5 hónapos Shar pei, csak este illetve nagyon korán reggel viszem hosszabb sétára, napközben max pár percesre, míg a dolgát nem végzi el.
2010. júl. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!