Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Kutyák

A kérdés

Miért csinálja azt a szuka kis kutyám a párnájával és a plédjével amit a kan kutyák szoktak?

11 hónapos de már régóta csinálja.

szept. 10. 10:23  Privát üzenet  

A válaszok
Dominancia. Tiltani kell

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont szept. 10. 10:32 Privát üzenet
Dominál. Ő akar a főnök lenni, mindent meghág, amit maga alatt valónak érez. Majd lassan a cipőddel, veled, a látogatóiddal is megteszi. Azonnal tiltani. Vagy add olyannak a kutyát, aki ért is hozzá. Ugyanis súlyos bajok lesznek, ha nincs nevelve. Nincs köze a párzó mozdulatokhoz, szomorú, ha ennyit sem tudsz.

A válasz 49%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont szept. 10. 10:36 Privát üzenet

az a szomorú hogy belekötsz a kérdezőbe.

ez az oldal kérdezésre van nem kötekedésre, jó lenne már végre megérteni.

a gyakoris mindent tud lehet , de a valóság nem ilyen.

A válasz 44%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 56%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont szept. 10. 11:04 Privát üzenet

Miért kéne,hogy oda adja a kutyáját csak mert az tömöget egy párnát? Ennyi rossz indulatú beteg embert életemben nem láttam.Annyi okos (ostoba..) ember van gyakorin a maga szélsőséges meglátásaival,hogy egy saját okoska országot alapíthatnának lassan.Nem is értem ennyi értelmiségi mellett hogy élhetnek buta,kérdezni merészelő emberek..

Az én kutyám is a saját játékait folyton nyomogatta ameddig ki nem ivartalanítottam de a 4 év ivara alatt egyszer nem jutott eszébe rajtam vagy a vendégeken megpróbálni.

Sőtt egyetlen ismerősöm kutyája sem mászik rá ember lábára (pedig jó pár kutyással tartok kapcsolatot a túrák miatt..) vagy más kutyára és ők se tiltották,többségük ivartalanítani se fog.Ellenben párnát,kabalákat az övéik is ugyan úgy megtámogatja.Az ember dolgaihoz nem,de a saját dolgaihoz úgy nyúl a kutya ahogy akar (elvégre nem azért veszel neki játékot,párnát,fekhelyet,hogy megmond neki hol,hogyan és mikor használhatja azt ameddig nem kárt tesz benne..) jó hogy nem akarod megmondani a kutyádnak,hogy a saját játékaival hogyan játszhat és mikor.

Kérdező ameddig veled vagy más kutyával nem viselkedik rosszul a kutya,nem próbál rajtuk vagy emberen dominálni addig ezzel semmi gond nincs.Ivaros kutya.Már kölyök korban elkezdik sokszor..:D

Akit meg ez a viselkedés zavar az ivartalanítson és megszűnik a problémája..

A válasz 63%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont szept. 10. 20:15 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ivartalanítás most vagy később?
Ivartalanított szuka kutyám pérájából "folyik" valamilyen sűrűbb, enyhén sárgás színű váladék. Más is találkozott ilyesmivel?
Miért akar rámászni az ivaros kan kutyám az ivartalan szuka kutyámra?
Tüzelő szuka kutya viselkedése?
A 9 éves szuka puli kutyámnak mennyire lesz kockázatos az ivartalanítás?
Hogyan szoktassam le a 3 hónapos roti szuka kutyámat a harapdálásról?

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Kutyák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!