Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért csinálja azt a szuka...

Miért csinálja azt a szuka kis kutyám a párnájával és a plédjével amit a kan kutyák szoktak?

Figyelt kérdés
11 hónapos de már régóta csinálja.
2019. szept. 10. 10:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Dominancia. Tiltani kell
2019. szept. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%
Dominál. Ő akar a főnök lenni, mindent meghág, amit maga alatt valónak érez. Majd lassan a cipőddel, veled, a látogatóiddal is megteszi. Azonnal tiltani. Vagy add olyannak a kutyát, aki ért is hozzá. Ugyanis súlyos bajok lesznek, ha nincs nevelve. Nincs köze a párzó mozdulatokhoz, szomorú, ha ennyit sem tudsz.
2019. szept. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
43%

az a szomorú hogy belekötsz a kérdezőbe.

ez az oldal kérdezésre van nem kötekedésre, jó lenne már végre megérteni.

a gyakoris mindent tud lehet , de a valóság nem ilyen.

2019. szept. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
67%

Miért kéne,hogy oda adja a kutyáját csak mert az tömöget egy párnát? Ennyi rossz indulatú beteg embert életemben nem láttam.Annyi okos (ostoba..) ember van gyakorin a maga szélsőséges meglátásaival,hogy egy saját okoska országot alapíthatnának lassan.Nem is értem ennyi értelmiségi mellett hogy élhetnek buta,kérdezni merészelő emberek..


Az én kutyám is a saját játékait folyton nyomogatta ameddig ki nem ivartalanítottam de a 4 év ivara alatt egyszer nem jutott eszébe rajtam vagy a vendégeken megpróbálni.

Sőtt egyetlen ismerősöm kutyája sem mászik rá ember lábára (pedig jó pár kutyással tartok kapcsolatot a túrák miatt..) vagy más kutyára és ők se tiltották,többségük ivartalanítani se fog.Ellenben párnát,kabalákat az övéik is ugyan úgy megtámogatja.Az ember dolgaihoz nem,de a saját dolgaihoz úgy nyúl a kutya ahogy akar (elvégre nem azért veszel neki játékot,párnát,fekhelyet,hogy megmond neki hol,hogyan és mikor használhatja azt ameddig nem kárt tesz benne..) jó hogy nem akarod megmondani a kutyádnak,hogy a saját játékaival hogyan játszhat és mikor.


Kérdező ameddig veled vagy más kutyával nem viselkedik rosszul a kutya,nem próbál rajtuk vagy emberen dominálni addig ezzel semmi gond nincs.Ivaros kutya.Már kölyök korban elkezdik sokszor..:D


Akit meg ez a viselkedés zavar az ivartalanítson és megszűnik a problémája..

2019. szept. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!