Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lazacot nem Barfos kutyának...

Lazacot nem Barfos kutyának hogyan adjam oda?

Figyelt kérdés
Vettem ilyen lazacot: [link] , de nem tudom adhatom-e nyersen. Arra gondoltam, hogy egy kis párolt rizzsel keverném össze így nyersen. Szerintetek?
2019. szept. 12. 15:00
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja, azt elfelejtettem írni, hogy egyébként főtt kaján él. Marhahús, marhamáj, vadnyesedék, és rizs, alkalmanként egy kis főtt zöldség, heti 1-2 főtt tojás, néha egy kis túró amiből a kajája áll.
2019. szept. 12. 15:37
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Simán mehet rá a tápra. Én egy időben a nyerset a táppal keverve etettem, jól bevált
2019. szept. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nem szívesen eszi a tápot. Viszont nem bírja a csirkét, ezért próbálkozunk más húsfélékkel, meg amiket már írtam, orvosi ajánlásra. De mindegy, akkor a lényeg, hogy mehet nyersen a lazac.
2019. szept. 12. 16:22
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
+ bármilyen hús mehet nyersen. Kivéve disznó és vaddisznó
2019. szept. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Rizs meg egyeb gabona nem valo a kutyanak. Add nyersen a tobbit. Csak a vaddiszno meg diszno nem adhato nyersen. Remelem a marhacsont is rendszeres. Nalunk regel este megy az is.
2019. szept. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó, nem nyersezünk a kutyával. Mint írtam, főzve kapja a húsokat, és a rizst 70-30% arányban. Két orvos (nemrég váltottunk dokit) szerint is rendben van így az étele. A szétfőzött rizs megfelel a kutyának.

A kérdésemben csak a nyers lazacon volt a hangsúly, mert szívesen adnék a kutyának heti egyszer.

2019. szept. 19. 11:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!