Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit kell tudnom a német...

Mit kell tudnom a német spicc-pincsi keverék kutyusról? (többi lent)

Figyelt kérdés
hellosztok!nem sokára kapok egy spicc-palota kutya keverék kis kölyköt s arra lennék kiváncsi mik a tulajdonságai,hogyan neveljem,ragaszkodóak e,szófogadóak e,stb..mik az igényei?szóval minden érdekelne ami egy 8 hetes kutyáról tudni kell stb...nagyon köszönöm a válaszokat elöre is :D
2010. júl. 14. 22:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Pontosan olyan,mint minden 8 hetes kutya:) Sok törődést igényel,napi 4x kell ennie,szocializálódnia kell. Meg kell kapnia a szükséges oltásokat,féregtelenítést. Ha magadhoz szoktatod,akkor ragaszkodó lesz természetesen.
2010. júl. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a válaszoket.és persze hogy meg kapja mindent amit csak kell.vcolt már kis kutyáma csak ugyhalottam hogy a pincsi agreszív és nem szereti a gyerekeket a spicc meg ugatos és harapos ez igaz?
2010. júl. 14. 23:07
 3/8 anonim ***** válasza:
Baromság,csak nevelés kérdése. Az én pincsim sosem harapott még meg senkit,ugatni is csak nagy ritkán..nagyon barátságos mindenkivel,a gyerekeket imádja,rokonokét mindig szétnyalogatja,hagyja hogy nyúzzák,dögönyözzék stb
2010. júl. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
érte köszönöm.akor ez csak egy mondás:Dha angyon ari meg nem harapos akor elhozom és örök életet élhetünk kb ugy nem tom 15-20 évre
2010. júl. 14. 23:13
 5/8 anonim ***** válasza:
a kisebb termetű kutyáknak azért rossz a híre, mert sokan akik ilyet szereznek maguknak csak dísznek tartják és fogalmuk sincs, hogyan kell bánni vele. Ilyen kis szőrmókoknál gyakran esnek abba a hibába az emberek, hogy elkényeztetik őket ez a legfőbb probléma, pedig ezeket a kutyusokat is nevelni kell és mind fizikailag mind szellemileg megmozgatni.
2010. júl. 15. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
értem köszönöm a válaszoket:)én nem fogom azért anyira elkényeztetni de nem is leszek nagyon szígorú vele:)ugy fogom nevelni mint bármelyik kutyust
2010. júl. 15. 11:57
 7/8 anonim ***** válasza:

Jó tanács a neveléshez.

*****

*****


Korom Gábor: Neked ugatok, Csányi Vilmos könyvek


Olyan lesz, amilyenné te neveled.



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. júl. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
értem köszönöm
2010. júl. 16. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!