Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyának tojás héj jó csont...

Kutyának tojás héj jó csont helyett kalciumnak?

Figyelt kérdés
Csak meg kell főzni a tojást és úgy oda adni? A héját meg lepucolni külön.
2019. szept. 16. 20:26
 1/4 anonim ***** válasza:
19%

Jó lehet, csak hogy eteted meg vele? Ha tiszta tojáshéjat porrá őrölsz és a kajájába kevered, ok.


De én inkább adnék neki egy velőscsontot, egy tál tejet és egy tojássárgájával elkeverve, az gondolom kevesebb macera és Blöki is jobban örül neki.

2019. szept. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom mekkora kutyád van, de az enyém pl.egyben megeszi a fürjtojást a kajája mellé. Milyen tojást adnál neki? Nem kell megfőzni egyébként. Ha tyúktojás, akkor összetörheted a héját, csak előtte mosd meg azért!
2019. szept. 17. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen,adhatod neki, állatorvos ajánlotta. Én kávédarálóval porrá őrlöm és az ennivalójához keverem. Ráadásul a kálcium mellett, a tojás belső hártyája (membránja)tele van ízületvédő anyagokkal is (pl. glükozamin, kollagén, kondroitin).
2019. szept. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen persze. Add csak oda, megeszi ő, akár a főtt továst is, héjastól. És egészséges is neki
2020. júl. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!