Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem fogyózás céljából, hanem...

Nem fogyózás céljából, hanem tömegnövelés (vagyis nem tömegnövelés, hanem formát szeretnék, ciciket és normális feneket ami nem csont és bőr, de nem bírom tovább lent?

Figyelt kérdés

most is kivagyok aludni se tudok ilyenkor mit kell tenni Keddtől muszáj lesz egy kicsit méregtelenítenem mert felrobban a gyomrom vékony vagyok 170cm 48-50 kilo csont és bőr kb 10 éves kislánynak se nézek ki 25éves vagyok pedig

szeretnék egy megfelelő formát és izomzatot kialakítani de nem megy

mai kajálásom

reggeli 2db abonett 1 joghurt 300gramm túróval kikeverve hozzá egy narancs

ebéd párolt répa, karfiol egy kis csalamádé, 1tányér rizs 1 nagy szelet csirkemell

uzsi 1db főtt tojás, 4szelet sonka mustár

vacsi fél8kor 10 főtt tojásfehérje, ecetes csípős torma-4nagy evőkanál, 6 nagy szelet sonka, 2 szelet főtt csülök, 2db retek, 10 sz uborka



2012. ápr. 7. 23:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

talán akkor üsd be a gugliba,hogy tömegnövelő étrend.

a formás popóért súlyzós edzés a cicikért meg plasztikai sebész és mehetsz is olaszba riszálni.

2012. ápr. 8. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Krisz85 ***** válasza:
ilyen étrenddel ne is csodálkozz, edzel már? vagy edzettél? igeje volna elkezdeni, de megfelelő kaja nélkül sajna az edzésed sem fog érni semmit. Szedd össze magad és irány az edzőterem.
2012. ápr. 8. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

ez sok vagy kevés?

tartalmaz mindent

fehérje-túró, sonka, csirkemell

ch-rizs, zöldség, gyümölcs

2012. ápr. 8. 07:34
 4/8 Krisz85 ***** válasza:
Számold ki, szerintem írtó kevés, ha alakot (némi izomzatot és nem zsírt) szeretnél, ahhoz kicsit többb kalória kell, és ha jól csinálod akkkor főleg minőségi kajából. Az hogy van benne ami kell még édeskevés, mennyiség és arányok. Szénhidrátból kéne leglaább 3-5 g / tskg függően attól mennyire vagy hízékony, ha nem, akkor 5 g / tskg, ha hízékony akkor 3 g / tskg, viszont fehérje 2 g / tskg és sok rost, és folyadék, a zsírbevitelt pedig tartsd alacsonyan, ha viszel is be telítettlen legyen pl lenmag vagy oliva (nem főzve, sütve!! ) ha teflonban sütsz akkor kókuszzsírral tedd és szomold bele a napi zsírbevitelbe (bioboltban kapható, keress rá googliban).
2012. ápr. 8. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
kb háromszor ennyit kéne enned és reggel elkezdeni az evést, (mert a reggeli semmi) és nemeste bezabálni.
2012. ápr. 8. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát nem épp lányoknak szoktam ajánlani de:

[link]

ha ettől nem hízol akkor semmitől!

2012. ápr. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

gyűűűhaa:)

köszi a választ

most találtam fehérjeport 22g fehérjét tartalmaz abból iszok este és reggel egy egy pohárral

130kcal egy adag így már a fél fehérje adagom ki van igészítve a másik meg hús, hal, tojás, túró, joghurt, kefír, sajtok, májak, hüvelyesek

köszönöm:)

további szép napot

2012. ápr. 11. 06:08
 8/8 Krisz85 ***** válasza:
a sajtot kerüld, sok benne a telített zsír, csak hátráltat
2012. ápr. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!