Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ti szoktatok rossz szagokat...

Ti szoktatok rossz szagokat érezni a lábatok között meleg időben?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy este megfürödsz, másnap ledolgozod a nyolc órát, de közben jó meleg van. Aztán amikor hazafele tartasz, a buszon megcsap egy fura illat, amit jól tudsz, hogy ez nem másból jön, csakis belőled és alólról. Én így jártam múltkor és eléggé zavaró volt. Pedig fürödtem, de mégis másnap délután éreztem egy furcsa szagot

2019. jún. 9. 18:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Van ilyen.Ez ujjak közt a lábgombák erősebben bomlanak .

A hintőpor segiteni szokott.

2019. jún. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem tudok annyira odahajolni...

Nem mellesleg mivel sportcipőben vagyok, nem fog semmiféle illat megcsapni, csak ha én akarom. Ellentétben a papucsos-szandálozókkal.

2019. jún. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Ez tuti seggszag. Bepállassz. Kend be hinzőporrsl vagy izzadásgátlóval.
2019. nov. 4. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Jobb nedvszívású alsó kell.

Esetleg, ha olyan jellegű, akkor időnként üríteni kell a férfi puttonyt odahaza, akár egyedül is - ha érted mire gondolok. (ha pasi vagy; ha csajszi vagy, akkor nemtom)

2019. nov. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nő vagy, menj nőgyógyászhoz!
2022. jún. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!