Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajta kutya ajánlott...

Milyen fajta kutya ajánlott kisgyerek mellé? (4 éves kislány) Most egy csivava van aki bent lakik velünk de ő a szomszédba nagyszülőkhőz költözik, mert ház átalakítás lesz és utána kinti kutyát szeretnénk.

Figyelt kérdés
2019. szept. 22. 18:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
2019. szept. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%

És személy szerint a németjuhász kutyákat preferálom.

Én is egy iylen kutyus mellett nőttem fel. Amikor még 2 éves sem voltam, akkor hoztunk el egy ilyen kis jószágot.

Soha nem csinált velem olyat, amitől bajom lehetett volna. Mindig vigyázott rám.

Ha valaha kellene választanom egy hűséges, barátságos kiskutyát, akkor biztos egy németjuhász mellé tenném le a voksomat.

2019. szept. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
28%
Nekünk magyar vizslánk van és a mai napig imádom a kis buksiját ❤ SOHA nem támadott senkire, még idegenre se, nem morgott vay kapott oda.
2019. szept. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
35%
Vizsla, golden retriver, beagle, ezek igazi mamlaszok, nagyon békések.
2019. szept. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%

Semmilyen, mert előbb utóbb azt is lepasszoljátok, mint a csivavát.

A vizsla eleve alkalmatlan kinti tartásra, mert alig van szőre.

2019. szept. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
86%

A ti esetetekben semmilyen, mert a gyerekbarát "családi" kutyák azért családiak, mert fontos nekik az ember közelsége, ergo nem valóak kinti tartásra.

Meg azért sem, mert ha a csivit is ilyen könnyen passzoljátok le, akkor nálatok fogyóeszköz a kutya...

2019. szept. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
90%

Semmilyet, átalakítás után a csivava megy szépen vissza a gazdájához (hozzád), mert gondolom nem passzolod csak úgy le...

A gyerekedet is átvinnéd a szomszédba ha másikat/újat akarnál?

A csivava is örülni fog a kertnek mint minden kutya csak hidegben és éjszaka legyen bent.

2019. szept. 23. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
81%

Hát ha ilyen miatt lepasszolod a csivavat akkor semmilyet!


Én Kaukazusik melletted nőttem fel.

Nekem amerikai bullym van az 5 éves lányom mellett.

2019. szept. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
89%

Gondolom a csivava felújítás után megy vissza hozzátok és nem lepasszoltad a szülőknek, mert meguntad és a helyére keresel egy másikat...


Szóval egy kisgyerek mellé egy csivava pont elég, plusz egy kölyökkel már nagyon le lennél terhelve.

2019. szept. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
62%
Plüss vagy semmilyent.
2019. szept. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!