Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ivartalanított kutyusok gazdái?

Ivartalanított kutyusok gazdái?

Figyelt kérdés
Ivartalanítás napjára veszek ki szabit,gondolom azért akkor elkel,hogy mellette legyek.Viszont nem tudom általánosságban másnap hogyan érzi magát a kutya? Érdemes otthon maradni?
2019. szept. 24. 13:04
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem érdemes. Az enyém még másnap is elég kába volt, mellette voltam egész nap.
2019. szept. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Huhh, ez nehéz kérdés, mert kitudja, hogy hogy fog reagálni. Nekem a kutyámat pl. le sem lehet lőni, nagyon izeg-mozgó kutya. Mikor elhoztuk az orvostól, azt mondta, hogy körülbelül 3 óráig lesz kába az altatótól. Na, ő már 1,5 óra múlva felkelt, és próbált járkálni, estére pedig már olyan volt, mintha nem is történt volna semmi. Mindenesetre mi is vele voltunk az elkövetkezendő napokban, mert kitudja. Szóval szerintem azért mindenképp jó lenne másnap is otthon maradni vele. Mert az enyém már pár óra után remekül volt, viszont szerintem általában azért 1-2 nappal biztos lehet számolni.
2019. szept. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Csütörtökön lesz a műtét,de akkor pénteken is maradok,így a hétvégével együtt 4 nap. Remélem minden oké lesz.
2019. szept. 24. 13:47
 4/5 anonim ***** válasza:
Kutyától függ, mennyire viseli meg a műtét. A kutyánk 5 napig szinte csak feküdt, a munkatársam hasonló korú, méretű és szintén szuka kutyája pedig már másnap pörgött. Ha van rá lehetőséged, a helyedben otthon maradnék vele még egy napot. Én kisírtam a főnökömtől egy otthonról dolgozós napot, pedig nálunk nem igazán van olyan, de aki az öreg, beteg macskája miatt vesz ki szabit, azt meg lehet győzni ;).
2019. szept. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2019. szept. 25. 09:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!