Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ivartalanított kan kutyusok...

Ivartalanított kan kutyusok gazdái, mik a tapasztalataitok?

Figyelt kérdés
Miben változott meg a kutyusotok? Nem bántátok meg a műtétet? Ugyanolyan játékos maradt a kutyus mint volt? Nem lustult el? Ha szökős volt akkor erről leszokott? A tüzelő szukák már egyáltalán nem érdekli? Köszi a válaszokat:)
2009. júl. 25. 22:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Kb ezer ilyen kérdés volt. Nézd már vissza.
2009. júl. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Kösz, de ezért tök felesleges volt írnod.

Valaki aki segítőkészebb?

2009. júl. 25. 22:32
 3/6 anonim ***** válasza:

Még mindíg én.

Nem lenne egyszerűbb kettőt lapozni?



"Ugye ellenőrizted, hogy ezt még senki nem kérdezte meg előtted, amit tudni szeretnél? Ha nem, bal oldalt, a menüpontok alatt, írd be a keresőboxba a kérdéseddel kapcsolatos kulcsszavakat, hátha így is megtalálod kérdésedre a választ!"

2009. júl. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi egy percig sem bántuk a műtétet. Addig is kedves, bújós, kutya volt és az is maradt. Amiben talán (mert előtte többnyire pórázon volt) szívesen eszeget mindenfélét amit talál (és persze sok mindent talál...) De érdekes módon nem eszik meg mindent és nincs is semmi baja (bezzeg mások folyton hánynak meg hasmenésük van), persze igyekünk rászólni de pár falat mindig lecsúszik... :-(
2009. júl. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

1.2, te mennyire időmilliomos vagy hogy olyan kérdéshez irogatsz amire nem tudod a választ... Ha ennyi időd van akkor linkelj már be olyan kérdést ahol PONTOSAN ezeket kérdezték mint én, ahol a SZEMÉLYES tapasztaltra kíváncsiak, és nem a papírformára... Tudod mikor beírtam a kérdést 2 másikat dobott ki, az egyik ivartalanított macskára vonatkozott, a másik nem tudom mire, de nem személyes tapasztalatokra volt kíváncsi. Gondolom nincs ivartalanított kanod, ezért nem válaszolsz értelmesen. Akkor meg szórakozz máshol.

A harmadiknak köszönöm a választ, de egy jó pár kérdésemre nem válaszoltál:(

2009. júl. 26. 10:21
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én nem bántam meg a műtétet,szerintem jót tett a kutyusomnak.Régebben, megőrült a tüzelő szukáktól,le sem mászott róluk szinte,most már egyáltalán nem foglalkozik velük.Beszagol és utána csak játszik.A játékossággal nincs gond,a természete nem változott,sőt talán játékosabb lett,mert nem a csajokkal foglalkozik hanem velem,meg a labdával,többiekkel,játékkal.Egyátalán nem lustult el,rendszeresen kirándulunk,úszunk fáradhatatlan,még most a nagy melegben is pörög.Így aztán nem is hízott meg,tartja a súlyát pedig sokan mondják,hogy műtét után hízékonyabbak lesznek.Úgyhogy tényleg jobb így mert tüzeléskor nincs az a stressz hogy nem eszik,ideges,lányokat kerget,hanem labdázik,nyugodt és mindenki a barátja.Remélem segítettem.:)

2009. júl. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!