Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Whippet és Agár tenyésztők!...

Whippet és Agár tenyésztők! Érdekelne mekkora a kereslet az agarakra és a whippetekre?

Figyelt kérdés
Arra vagyok kíváncsi,hogy a magyar emberek,mennyire szeretik,keresik és vásárolják ezeket a fajta kutyákat.
2010. júl. 15. 13:35
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Aki jó tenyésztő az nem beszél úgy a kutyájáról hogy "kereslet"... A tenyésztésből nem lehet megélni. Aki szereti az agarakat az azért tenyészti mert nemesíteni szeretné őket, és nem azért hogy eladja.
2010. júl. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Bocsi,lehet rosszul fejeztem ki magam,nem arra gondolok,hogy mennyi pénzt szakít le egy alom agár eladásával,hanem hogy a magyar emberek mennyire szeretik az agarakat?Mennyien szeretnének ilyen kutyát.
2010. júl. 15. 16:42
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát én pl. imádom őket és bármelyik agár fajtát szívesen elfogadnám. :) Na jó, kivétel talán az afgán agarat, de nem azért mert nem tetszik, szerintem gyönyörű, de a szőrét biztos nagyon sokat kell ápolni, hogy olyan szép legyen, mint a kiállitási afgánoknak!
2010. júl. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Egyébként köszi a válaszokat,ha én kedvemrer választhatnék,tuti egy whippet-em lenne.Imádom ezt a fajtát,gyönyörű.

De a magyar és az angol aharakat is imádom:)

2010. júl. 16. 10:38
 5/5 A kérdező kommentje:
*agarakat
2010. júl. 16. 10:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!