Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 4 èves kan kutyám szerelmes...

4 èves kan kutyám szerelmes udvarolni jár mit tegyek? Problèma:megszökik, nem fogad szót, nem eszik, sír stb.2 hete csinalja pedig a szuka már nem tűzel.

Figyelt kérdés
Azt tudjàtok hogy ő egy szofogado szabaly követő napi rutinnal rendelkező kutya. Az utca eddig is tele volt tűzelő kutyakkal sosem bolygatta meg ennyire a tema. Sot mar 3 szor nemzett utodokat is. De igy meg sosem viselkedett :Teljesen megvaltozott ösztön lény lett kikesziti a csaladot ejjel nem tudunk aludni (sir, nyuszog) nem hasznal a fenyites a szidas az elzaras. Semmi. Enni sem akar. Szuka gazdijaval beszeltem mar nem tuzel sot az en kan kutyamat mar agresszivan elzavarja. De az enyem akkor is oda megy es ha kell beassa magat ha hagyva lenne 24 orat ott ulne. Kerdes miert teszi ezt? En mit tudnek tenni? Hogy visszakapjam a normalis szofogado kutyam. Kutya sulira se idom se szukseg mert 4 evig gond nem volt a kutyaval. Vegso eset ivartalanitas lesz. De addig is kell megoldas. Nem mulik az allapot 2 hete tart. Minden segitseget köszönök.

2019. szept. 28. 01:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem a végső megoldás az ivartalanítás, hanem az egyetlen.
2019. szept. 28. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Kedves első válaszoló :Igazi gyöngyszem vagy :) Vetted a fáradtságot olvástál.. Majd tárgytól eltérően felhúztad magad majd kattingattal linket masoltal beillesztettel... Hmm figyelemre melto hogy ennyi idot fektettel ebbe koszonom :) Amugy nem tudom felfogni h kerdesemnek mi koze ahozz h hany gyermekem van. A baj benned kezdodik ugy erzem.
2019. szept. 28. 02:00
 3/16 A kérdező kommentje:
Kutyam tenyesz kutya volt allatorvos altal feldobott otlet alapjan mondvan jo geneket orokit csak 3 szor lettek utodok es mind 3 szor a doki valasztotta a szukat is. Penzt nem kertem nem szaporitani akartam. Ivartalanitani mindenkepp akartam es mar banom h nem elobb tettem. Most csupan erdekel h 4 ev utan miert lett ilyen a kutyam?! Miert nem mulik az allapota? Es amugy csak tanacsot szerettem volna.. Valoszinu mas is jart mar igy.
2019. szept. 28. 02:10
 4/16 anonim ***** válasza:
73%
2 hétnél kicsit tovább tart a tüzelés úgy tudom(de lehet rosszul). megoldás lehetne ha hagyod hogy kitombolja magát,talán a szuka tulajdonos megoldhatóvá tenné a kan kutyus lakhatását pár napra. egyébként ezen nincs az a kutyasuli ami segítene szerintem. boxban távolabb a lakástól tartva talán lehetne megoldás.
2019. szept. 28. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
67%
Kérdező, nemcsak a kutyát kellene ivartalanítani, hanem téged is, mert ilyen buta, sötét embereknek nem lenne szabad szaporodni. Tiszta Hülyék paradicsoma.
2019. szept. 28. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Ivartalanítás.

Attól, hogy a dokid jàr jól a dologgal, nem te, még szaporításnak hívják azt, ha tenyésztői engedély nélkül random szülesztesz a nagyvilágba kutyákat, csak mert jól néz ki a tied. És elég szomorú, hogy ezt egy állatorvos támogatja, sőt ő beszél rá...

4 évesen is nyugodtan lehet ivartalanítani, kanoknál még csak nem is nagy műtét. Ellenben sok más probléma adódhat abból, ha nem teszed, és állandó izgalmi állapotban van a kutya. Nem csak a viselkedésére hat ki, fizikailag is gond lehet.

2019. szept. 28. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
95%
Egy szuka 4 hétig tüzel. Az egyetldn megoldás az ivartalanítás. Azt a dokit pedig messziről kerükt el, mert egy kontár.
2019. szept. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm az épitő jó szándékú tanácsokat meg a kioktatast az nelkul hogy kerdesem teljeseggel elolvastatok volna.Amit en is tudom leirtatok.
2019. szept. 29. 00:59
 9/16 A kérdező kommentje:
Ivartalanitas eldontott teny!!Jot akarok a kutyamnak tehat ez teny.Mint az is hogy tudom mi a szaporitas es a tenyesztes kozti kulonbseg.De ebbe most ne menjunk bele.
2019. szept. 29. 01:02
 10/16 A kérdező kommentje:
Müködökêpes tanacsot szerettem volna kerni. Mert megorulunk kutya zarva sir folyamatba mindig szokni akar ejjel nem hagy aludni ugyan ezen okok miatt. Setalni se akar csak arra ha nem mehet foldrefekszik... Tovabbra sem eszik..Ez mar nonszensz nem hat ra szodas.. Fegyelmezes... Waaaa turelmunk 2 het utan veges de kutyat is sajnalom.
2019. szept. 29. 04:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!