Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kicsit bonyolult, de elképzelh...

Kicsit bonyolult, de elképzelhető ez?

Figyelt kérdés
Szóval elképzelhető, hogy van egy kutya akinek látszólag tökéletes a gazdájával a kapcsolata, mindent megtesz neki és semmi gond nincs vele de csak azért mert egyszerűen esélye sincs nem jónak lenni mert olyan erős és határozott a gazdája. De amúgy nem tiszteli csak fél tőle (nem azért mert veri vagy ilyesmi) és nincs esélye máshogy viselkedni? Vagy az olyan kutya aki mindent megtesz a gazdának az 100% hogy tiszteli és elfogadja vezérnek?
2010. júl. 15. 19:48
 1/7 anonim ***** válasza:
14%
Határozott gazda mellett szerintem inkább félnek az állatok, mint tisztelik a gazdájukat.
2010. júl. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
a kutya nem úgy működik, mint egy ember....nem sunyi, ha valakit falkavezérnek tekint, akkor azt tiszteli
2010. júl. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
eZ nem leheccséges mertz a mi kutyánknak is mindíg odavágtam ha rossza t csinál tehát tuggya h erősebb vok nála de mégsem követi a parancsaimat. nem jön ada hozzámmk ha szolók neki
2010. júl. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
tán atért mert mindig oda basz@ol neki egyet tán azért nem jön oda hozzád és nem követi a parancsaidat!kérdező:valamelyik kutya igenis tiszteli a gazdiját és fajkavezérnek veszi,de az is igaz hogy valakitől csak fél a kutya viszont nagyon ritkán teljesiti a parancsokat mert fél.de amelyik szótfogad és fegyelmezet az igem is tiszteli gazdáját mégpedig falkavezérként!:D mondjuk én nem voltam a kis kutyámal se erélyes se nem el kényeztetem viszont ott jött melletem és nagyon fegyelmezett volt mert a szeretett is közre játszik nem csak a szígór meg hasonlók
2010. júl. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
89%

A határozott gazditól nem fél a kutya . Sőt. Minden kutyának határozott gazda kell.


Persze a határozottság nem azt jelenti, hogy a verni kell a kutyát.


Aki veri, attól tényleg csak félni fog a kutya, de nem tiszteli.

2010. júl. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok szakértő, de megosztom veled szerény véleményem: Én valahogy úgy képzelem el a kutya-ember kapcsolatot mint a 2-3 éves kisgyerek kapcsolatát a szüleivel. (már csak azért is, mert tudtommal a kutyák agya kb ezen a fejlettségi szinten áll) A gyerkőc ebben a korban többnyire még nem ismeri fel a szülei gyarlóságait, felnéz rájuk, mindenhatónak hiszi őket. Szerintem egy gyerek sincs, aki csak félelemből engedelmeskedne, inkább szomjaznak anyjuk-apjuk figyelmére, szeretetére, elismerésére.

Kivételt persze minden esetben el tudok képzelni, de biztos, hogy nem egy általános helyzet, amit leírtál.

2010. júl. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szerintem akkor tiszteli a gazdáját a kutya ha rá van szólva ha rossz de sokat van játsszva is vele és így bízik is és falkavezérnek is fogad.
2010. júl. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!