Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jól gondolom, hogy jól haladun...

Jól gondolom, hogy jól haladunk a szobatisztasággal?

Figyelt kérdés

5 napja hoztam el a menhelyről, egy keverék 7-8 hetes kölyökkutyát. Azóta 2 óránként leviszem (kivéve éjjel mikor alszom), nagy nagy dícséret, és jutifalat volt, ha jó helyen csinálta, dorgálás, ha rajtakaptam, hogy a lakásban csinálja. Tegnap reggel még fél órát kellett körözni mire elvégezte a dolgát, viszont ma reggel az első bokornál pisilt, másodiknál kakilt, és utána leült a házunk kapujába és várta, hogy kinyissam az ajtót, és el indult felfelé.


Véletlen egybeesés lehet, vagy ez már azt jelenti, hogy érti, hogy első körön miért megyünk le?


2019. okt. 9. 07:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Tapasztalataim szerint nagyon hamar megértik mit vársz el, csak a szervezetük még nem képes sokáig tartani. Az én kutyám is megértette 3 hónaposan, hogy mit várok el tőle, de a gyakorlatban 6 hónapos koráig nem volt teljesen szobatiszta, mert nem mindig tudta tartani a cuccot. De igen, jó úton haladsz.
2019. okt. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!