Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » 3 éves volt a fiam nemrég,...

3 éves volt a fiam nemrég, sehogy sem haladunk a szobatisztasággal, hogy kezdjek hozzá?

Figyelt kérdés
Soha nem volt erőltetve semmi s bili a fürdőben , és néha megkérdezem bele pisil- e, azt mondja nem. Fél évvel ezelőtt néha belekakilt , de ennyi.
2018. aug. 12. 11:11
 1/4 anonim ***** válasza:
72%
Nem kell erőltetni, de azért ez is túlzás... Azt kipróbáltad, hogy mondjuk leveszed a pelenkát, hogy szól-e? Lehet hogy már rég képes lenne rá, csak az sem világos számára hogy máshogy kellene csinálnia ha mindig rajta van a pelenka, és csak párszor megkérdezted és ennyi.. amíg jó idő van addig lenne érdemes gyakorolni hogy pelenka nélkül van otthon. Ha elsőre nem sikerül mondd neki szépen,hogy szóljon ha érzi hogy kell.
2018. aug. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
34%

Furdes elott minxig ultesd ra (azert akkor mert olyankor pisil a legtobb). Ha belerakja a pisit kapjon egy matricat amit raragaszthat, vagy egy csokis kekszet vagy barmit aminek orul es amit egy jo darabig minden pisi es kaki utan adni tudsz...nalunk ez bevalt, a matrica ragasztgatast imadta, egy ido utan napkozben is direkt pisilni jart a bilire meg kakilni, csak hogy matricazhasson. Mire szobatiszta lett tele volt a bili matricaval de szepen meg lehetett cele utana beszelni hogy mar csak hetvegen jar ha egesz heten ugyes mig vegul teljesen el is maradt.

A masik modszer levenni a pelust nappalra. De ez nekunk nem vslt be. Pisilt mindenjova csak a bilibe nem

2018. aug. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
65%

Nálunk az volt a gond, hogy nem volt kényelmes neki a bili. Elmentem vele a boltba, mondtam, hogy válasszon magának egy bilit (szín, minta, stb). Olyat vettünk, ami egy kis székre hasonlít, a közepén van a bili, ami kivehető. Hazajöttünk, a nappaliban leraktam egy darab kartont a padlóra, rá a bilit. Megbeszéltük, hogy lecsücsül, nézheti a tv-t közben és, ha jön a pisi mehet bele.

Kb. 20 perc múlva belepisilt. Persze volt nagy dicséret, szeretgetés.

Utána már sima ügy volt.

2018. aug. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
61%
Igen tv elott is megvarhatod vele a produktumot az is jo modszer....vagy en pl olyan konyvez olvastam nekik az eldo par hetben amit maskor nem szoktam...igy az rajta tartotta őket.
2018. aug. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!