Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha látom hogy egy gazda...

Ha látom hogy egy gazda rosszul bánik a kutyájával, rá küldhetem névtelenül az állatvédőket?

Figyelt kérdés

Pethsop boltban dolgozok, volt benn egy kb 70 éves bácsi a kutyájával, folytó nyakörvet vett neki. 2 éves tacsiszerűség volt. A kutyát hordozóban hozta be, mondtam hogy nyugodtan engedje el, erre közölte hogy "ez egy dúvad, mindent tönkretenne". Nyakörvet próbáltunk rá, a kutyát kirángatta a hordozóból, és nagyon durván a szájánál fogta végig, szegény kutya kapálódzott. Végül a kezemben fogtam meg, de a bácsi kb kitépte a kezemből a kutyát és úgy rángatva tette vissza a hordozóba hogy egyik kezével a hátán a szőrt fogta, mint ahogy a macskákat emelik meg, a másikkal meg a száját fogta neki. Szerencsétlen kutya remegett meg minden.

Tudom a bácsi nevét, címét, érdemes lehet ráküldeni az állatvédőket? Vagy hagyjam a fenébe?


2019. okt. 14. 14:42
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Én megpróbálnám felhívni őket.
2019. okt. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Küld rá, az ilyennel úgysem lehet normálisan beszélni. A következő már az lesz, hogy a kocsija után köti és húzza km-eket maga után, mint azaz elmebajos öregasszony.
2019. okt. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Amikor egész Érd látja, hogy a cigók lopják a házi állatokat és kínozzák és válságdíjat kérnék értük és ezt a menhelyesek és állatorvosok is megerősítik, akkor azért nem jelentik fel őket, mert félelemben élnek: félnek a cigó megtorlástól.
2019. okt. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
54%

Küldd rá őket, bár valószínűleg pont nem fogja érdekelni az állatvédőket....

Írhatsz egy névtelen levelet és dobd be a vén fószer postaládájába, amiben megfenyegeted, hogy ha még egyszer látod, hogy rosszul bánik a kutyával, ráküldöd a zsarukat. :D

2019. okt. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
3! Laknak ismerőseim Érden, de ilyet egyikük sem tapasztalt a tizenév alatt...🤔 hol van ez pontosan?
2019. okt. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Sasváros-Tuszkulánum-Postástelep
2019. okt. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Az állatvédők nem hatóság. Nincs joguk elvenni tőle.
2019. okt. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!