Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vannak olyan emberek, akik a...

Vannak olyan emberek, akik a kutyával alszanak egy ágyban? Egyik ismerősöm mesélte, hogy náluk is ez van. Szerintem kamuzik, én még nem hallottam ilyesmiről.

Figyelt kérdés
2019. okt. 16. 14:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
77%
Hát nekem nagy testű kutyám van. Bent tartom a lakásban, de azért ágyra nem engedem fel mert hiába tiszta a kutya szőrt így is állandóan takaritom mindenhonnan, el se tudom képzelni mi lenne ha felengednem az ágyra.
2019. okt. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
80%
Velem alszik a két mentett kutyusom és a 3 cicám is. Én is sokat forgolódok. Este miután elalszok szoktak feljönni, gondolom megtanultak úgy helyezkedni, ahol nem rúgom le őket. Bár az elején ébredtem huppogásra, lehet leestek párszor csórikáim.
2019. okt. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
38%

A nagy amstaffom velem alszik. Mindig felhivom az agyamra. Felemelhetetlen erzes,ahogy atolelem. Ot szeretem a legjobban a csaladban. Nem tudom elkepzelni az eletem ,h ne aludjon testkozelben a dragasagom.



Az elettarsam meg aludnon csak a sajat terfelen. :D

N

2019. okt. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
26%
Utolsó: ez a baj az elvakult kutyatulajdonosokkal, hogy jobban szeretik az állatot, mint a saját párjukat ...
2019. okt. 18. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!