Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik kutya fajta egygazdás?

Melyik kutya fajta egygazdás?

Figyelt kérdés

2019. okt. 20. 08:57
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
A legtöbb munkakutya, területőrző/őrző-védő fajták, juhászkutyák. Elég sok van nehéz lenne mindet felsorolni.
2019. okt. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Annyiban helyesbíteném 5-ös válaszát, hogy nagyon nem mindegy, hogy leválasztás után ki volt az első falkavezér. Van egy német jucink. Mivel én az első fél évben a ház felújításával voltam elfoglalva, főleg a nejem ért rá vele foglalkozni. Most 14 hónapos a kutyus, már rég csak én foglalkozom vele, én tanítom, velem sétál, velem játszik, parancsolni is csak én tudok neki. Mégis, ha kiülünk ebédelni, vagy kávézni többször telepedik a nejem lábához, mint az enyémhez. Persze, lehet, hogy csak azért,, mert ott van árnyék, de erre azért nem vennél mérget.
2019. okt. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Én a kaukázusokért vagyok oda meg vissza a kedvenc fajtám és tudom hogy kemény kéz kell hozzá hogy meglehessen nevelni.

(Mielött bárki félre értené nem veréssel)

és ha bárki új ember jön az életembe nem szeretném ha őt ugyanannyira vagy jobban szeresse mint engem. Már volt ilyen kutyám és nem értem miért viselkedett így mert rengeteget foglalkoztam vele sétáltattam és játszottam vele. A kaukázusi egy juhászkutya értelemszerűen és többen monták hogy a juhászkutyák is ilyen egygazdások. Illetve még a személyiségem is megeggyezik a kaukázuséval.

2019. nov. 27. 23:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!