Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyavásárlásnál nézitek a...

Kutyavásárlásnál nézitek a horoszkópotokat?

Figyelt kérdés
2019. okt. 25. 08:29
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
Ahány helyen nézem, mind mást javasol. Úgyhogy nem.
2019. okt. 25. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%

Minek? Ez hülyeség...

Ha a te horoszkópod azt írja neked tacskó való akkor azt veszel még ha nem is tetszik a fajta?

2019. okt. 25. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%

Nem, felnőtt emberként nem hiszek ilyen baromságokban.

Kutya vásárláskor azt nézem, hogy ki a tenyésztő, mennyire megbízható és milyenek a szülők, milyen az adott kutya természete, egészsége stb.

2019. okt. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
87%

Az életviteledhez válassz kutyát. Ha sportos vagy, sportosat, ha otthon ülős vagy, akkor egy nyugodtabb kutyát. Ha kölyök kutyát szeretnél, akkor bele kell számolni hogy rágcsál, pisil és ürít ahová neki tetszik, de úgy is megéri. Válassz menhelyes kutyát, vannak kölykök is, nekem vásárolt kutyával és menhelyivel is van tapasztalatom, de szerintem jobb a menhelyi. Keverék kutya kevésbé hajlamos betegségekre. Imádom a vásárolt kutyám, még úgy is hogy bőrbeteg. Kiskorától kezdve kezelésekre szorul és speciális tápra a bőre miatt, de soha nem mondunk le róla. Kölyök kora óta olyan imádnivaló, hogy csak na. Már 5 éves, szalad az idő. A menhelyről örökbefogadott kutyámmal nőttem fel, idős volt és beteg már a vége felé, de nagyon nagyon szerette az egész család. Hálás kutya volt, egy igazi családtag.

Vannak menhelyek, elég sok, ahol lehetsz mentor, és elmehetsz sétáltatni, simizni, besegíteni, ezáltal megismerheted a kutyákat, és minden mást is. Ráadásul, az onnan kikerülő kutyák már ivartalanítva, oltva, chipelve vannak, ezzel jelentősen megkönnyítik a leendő gazdi dolgát is, és a kutyáét is. A kutya nyugodtabb lesz, kevesebb az esélye a daganatos megbetegedéseknek. Az oltások és a chip kötelező, neked csak az éves oltásokra és ha valami miatt beteg lesz a kutya, akkor kell orvoshoz vinni. Nem beszélve arról, hogy a menhely tömve van. Jó célt is szolgálsz, mert esélyt adsz egy árva kutyának, hogy boldog lehessen. Ha menhelyes kutyát választasz, kitartasz mellette és szereted, azt a kutya meghálálja.

2019. okt. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
58%
Nem. A kutya habitusát, motiválhatóságát és a felmenőit nézem.
2019. okt. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%
#4-est adom !!
2019. okt. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
28%

Nem.

1. Az életmódomhoz választottam kutyát.

2. A horoszkóp alatt sokan csak a napjegyet, legfeljebb még az ascendenst értik, de ennél valójában sokkal összetettebb, sokrétűbb, több összetevős, tehát az ilyen bulvár horoszkóp szerinti kutyaválasztások csak szórakozásra jók.

3. A nyugati asztrológiában 12 jegy van, ennél sokkal több kutyafajta létezik, nem beszélve a keverékekről.

4. Mentett kutyám van, a bulvár horoszkóp játékok erre a lehetőségre ki sem térnek. :-)

2019. okt. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
91%
Nem vagyok idióta szóval nem
2019. okt. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Alex Fly ***** válasza:
47%
Nekem nincs horoszkópom, szóval nem nézem. Kutyavásárláskor sem...
2019. okt. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!