Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Basset hound kutyám miért...

Basset hound kutyám miért akar bent aludni éjjel?

Figyelt kérdés
Télen bent aludt, de ilyen melegben sokkal jobb lenne neki kint aludni éjjel, mégis be akar jönni. Őt is csípik a szúnyogok vagy be van szokva?
2010. júl. 17. 09:47
 1/7 anonim ***** válasza:
oda lett szoktatva
2010. júl. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nem baj az, hadd aludjon bennt, ha megteheti :) lehet hogy csak lusta, az én kutyám, amíg volt kert, utált kinnt lenni és egész nap az ajtó előtt ült és nézett be az ablakon, hogy mikor jöhet be :D

a kutya ott szeret lenni, ahol a gazdája van :)

2010. júl. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet hogy a hideg kövön v parkettán jobban érzi magát, mert ugye a föld tartja a meleget :S
2010. júl. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Miért nem akarsz kint aludni éjjel? :D
2010. júl. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az én kutyám is egészen ősztől bent alszik és még most is

ugat és kaparja az ajtót ha sötétedésig nem hozzuk be, délelőtt minden gond nélkül kint van, csak estére szeretne bejönni. Nem érdekli, hogy idebent meg lehet sülni, akkor sem marad kint. Ehhez lettek hozzászoktatva.

2010. júl. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
09:58-as: hát szívem szerint én kint aludnék éjjel, mert sokkal kellemesebb, mint bent a házba. Csak a szúnyogok miatt nem lehet. :)
2010. júl. 17. 12:49
 7/7 anonim ***** válasza:

A basset hound falkakutya.Ez esetben ti vagytok a falkája és a közeletekben akar lenni.

Nekem is bassetom van és ő sem cseréli le azt,hogy a közelünkben lehessen,a jó hűvös udvarral.

Törődj bele.Egyszerűen csak veletek akar lenni.

2010. júl. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!