Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám esténként elképesztőe...

Qvasz kérdése:

A kutyám esténként elképesztően sokat és hangosan ugat. Nem tudok aludni miatta. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem csak engem zavar hanem a szomszédokat is. Sok a macska a környéken azokat ugatja (nah meg a cigányokat)
2009. jún. 13. 11:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Az enyém is ilyen,de nálunk hangosabbak az emberek,mert egy pub van velünk szemben,nah azok hajnalig dorbézolnak ordítanak,visítanak stb:D

Amúgy n azt csináltam vele,hogy lementem hozzá(kertesben lakunk) és megölelgettem,az ölembe vettem,megsimiztam a buksiját,bevittem a házikójába ,ott is simi és mondtam neki h szunya:)Felmentem de megint rákezdte akkor már rákiabáltam,aztán még 10 percig ugatott és utána abba hagyta.

Amúgy teszveszen láttam vmi ultrahangos nyakörvet ami elnyeli az ugatásokat de nem értem hogy állítólag nem lehet majd hallani hogy ugat,de attól ő ugat csak te nem hallod.

2009. jún. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem a legkellemesebb megoldás. Csak akkor működik, ha napközben is ezt teszi, ill. szabadon van és van kennelje, vagy meg tudod kötni olyan helyen, ahol nem látja a macskákat.

Ha elkezdi, akkor mond meg neki, hogy nem szabad, hagyd abba. Majd büntiből zárd egy kicsit be, még meg nem nyugszik. Ha lehiggadt, kiengedheted. Viszont újabb -általad feleslegesnek ítélt- ugatás esetén, irány vissza.

Ezt ismételgesd el egy párszor. Mikor már látod, hogy macska közelít, vagy felfedezett egyet, már akkor szólj neki, hogy: Nem ugatsz! Ha nem kezdett el ugatni, akkor nagyon dicsérd meg!

Sok sikert, más ötletem nincs hirtelen. Nekünk nem volt ilyen, csak a macskák párzási ideje alatt, de nem volt távolról sem ennyire vészes.

2009. jún. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem elég, ha kiordítok az ablakon ilyenkor, hogy : Jázmin! Helyedre!


És már kussol is reggelig. Két éve hoztuk menhelyről, már a második nap rá kellett szólni, és egyből megértette, hogy ez mit jelent. Még életemben nem bántottam, szóval biztos nem azért hagyja abba, mert fél tőlem.

2009. jún. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok


Ha a felsoroltak már tényleg nem jönnek be akkor próba cseresznye...


[link]

2009. jún. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Lehet, hogy nem a legkellemesebb megoldás..." kezdetű válaszoló vagyok.

Jobb ha olyan helyre zárod be, vagy kötöd ki a lenyugvási idejére, ahová amúgy nem szoktad, mert különben, ha valamiért meg kell kötnöd, vagy be kell zárnod, akkor büntinek fogja értelmezni. Jobb nem összezavarni!

2009. jún. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!