Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan kerjem meg a szuleimet...

Hogyan kerjem meg a szuleimet hogy legyen kutyam?

Figyelt kérdés
par eve kertem egy kutyan e gyujtottem ra a penzt meg is vettuk de apukam teljesen kisajatitotta ne. engedte hogy etessem setaltassam mert hogy neki kell lennie a falkavezernek....hat persze hogy a kutya ot szerette meg es nem engem ugyhogy mosg megint ott tartunk mint az elejen ugyhogy igen szeretnek nagyon egy kutyat tudom mi az hogy felelosseg tudom mi az hogy gondozni egy allatot mar volt macskam tengerimalacom nyulam madaram ugyhogy igenanyukamat konnyen meg lehet kerni de apukam....az anyagi helyzetunk siman megengedi a hazunk 300négyzetméter a kert 600 négyzetméter végig 2 méteres kerítés ugyhogy igen segitsetek legyssszi most lesz novomberbe a szulinapom hatha addigra magfuzom oket es szulinapomra kapok egy kutyat es amugy egy tacskot szeretnek

2019. okt. 25. 20:57
1 2 3
 11/23 Lizolu ***** válasza:
50%

Én papagájt nem tartanék mert nem tudok neki megfelelő környezetet biztosítani.Pedig nagyon tetszenek gyerekkorom óta.

Neked is ezt kell látnod egy kutyánál.

2019. okt. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
79%
Ha a szüleid nem akarnak még egy kutyát, nem lesz másik kutya, amíg velük élsz.
2019. okt. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 Lizolu ***** válasza:
14%
Kérsz egy kutyát.Ha alkalmasnak tartanak rá vesznek.Olyat kérj ami nem tetszik apádnak.
2019. okt. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
köszönöm hogy a végére írtatok értelmes választ😀😉🙂
2019. okt. 25. 22:17
 15/23 anonim ***** válasza:
75%
Az a baj, hogy az új kutyus is szinte biztos, hogy apukádat választaná falkavezérnek. Kutyák igen ritkán választanak gyereket falkavezérnek, már csak azért sem, felfogják a családon belüli rangsort, ahol nyilván nem te vagy a vezér.
2019. okt. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
53%

Kamu!

Ha mégsem, a kutyával cseszel ki és a többi állattal. Nem lesz rá elég időd. Tudod milyen egy kutya, akivel nem foglalkoznak eleget? Gyerek vagy! Nem leszel falkavezér a szemében és ugyanúgy hisztizni fogsz egy másik állatért.

2019. okt. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a 16 válaszadónak az értelmes választ😀🙂😉 csak annyira szeretnék egy igazi legjobb barátot mert sajnos az iskolában sohase voltak és mosg sincsenek barátaim
2019. okt. 25. 22:39
 18/23 anonim ***** válasza:
71%

Fura, nagyszüleimnél például egyértelműen nagyapám a főnök.

Ő "parancsol" nekem és a nagymamámnak.

Abszolút falkavezér :)


Mégis a kutya engem, az unokát imádja a legjobban. Ha ketten mondanánk neki ellentétes parancsot, 100% hogy az enyémet teljesíti.


Ha etetni, sétáltatni nem is hagy, játszanod biztosan szabad vele.

Játssz vele, tanítgasd, ápold, és téged is imádni fog.

2019. okt. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
nagyon szépen koszonom az utolsó válaszolónak mostantól próbálok vele mégtöbbet foglalkozni
2019. okt. 25. 23:02
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem teljesen lényegtelen, hogy hány évesek az állataid, a magas életkor semmit nem jelent.


Az viszont nagyon sokat elmond a hozzáállásodról, hogy novemberben lesz a születésnapod és arra már szeretnéd is megkapni a kutyát. Nem elhamarkodott ez egy kicsit?


Aztán hogyan lesz időd és főleg pénzed ilyen sok állat mellett még egy tacskóra is?


"csak annyira szeretnék egy igazi legjobb barátot mert sajnos az iskolában sohase voltak és mosg sincsenek barátaim"

Egy állat sosem lesz a legjobb barátod. Ha magányos vagy és őt tekinted a legjobb barátodnak, akkor még magányosabb leszel, mert még jobban elhanyagolod az emberi kapcsolatokat, pedig azok nagyon is fontosak!

2019. okt. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!