Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan kerjem meg a szuleimet...

Hogyan kerjem meg a szuleimet hogy legyen kutyam?

Figyelt kérdés
par eve kertem egy kutyan e gyujtottem ra a penzt meg is vettuk de apukam teljesen kisajatitotta ne. engedte hogy etessem setaltassam mert hogy neki kell lennie a falkavezernek....hat persze hogy a kutya ot szerette meg es nem engem ugyhogy mosg megint ott tartunk mint az elejen ugyhogy igen szeretnek nagyon egy kutyat tudom mi az hogy felelosseg tudom mi az hogy gondozni egy allatot mar volt macskam tengerimalacom nyulam madaram ugyhogy igenanyukamat konnyen meg lehet kerni de apukam....az anyagi helyzetunk siman megengedi a hazunk 300négyzetméter a kert 600 négyzetméter végig 2 méteres kerítés ugyhogy igen segitsetek legyssszi most lesz novomberbe a szulinapom hatha addigra magfuzom oket es szulinapomra kapok egy kutyat es amugy egy tacskot szeretnek

2019. okt. 25. 20:57
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

Fiam, egy hányás az írásképed. Nagy betű, írásjelek, légyszi. (Nem mindegy, hogy Let's eat Grandma! vagy Let's eat, Grandma!)


Nem kell még egy kutya. A hozzáállásotok úgy szar, ahogy van. Apádéval az élen. Nyilván mindig van egy családtag, akihez jobban ragaszkodik a kutya, de nincs olyan, hogy A Falkavezér: egy család vagytok, a kutyát mindenkinek tudnia kell kezelni, irányítani. Amíg ez nem megy, vihetsz oda 66 kutyát is, mind az apád kutyája lesz.


Tacskó pláne nem kell nektek. Kicsi szőrös izékre kitenyésztett vadászkutya. Mérete és alakja miatt szigorúan benti. Neked meg nyulaid, tengerimalacaid vannak. Nem kellene őket szétstresszelni azzal, hogy bedobsz közéjük egy rájuk specializálódott ragadozót.


"csak annyira szeretnék egy igazi legjobb barátot mert sajnos az iskolában sohase voltak és mosg sincsenek barátaim"

Előzőnél a pont. Butaság elvárni egy állattól, hogy pótolja az emberi kapcsolataidat. Egy kutya abban tud segíteni, hogy kimozdulj (mert sétáltatni muszáj) és találkozz, beszélgess emberekkel, mert muszáj megbeszélni, hogy odamehettek-e a másik kutyához stb. aztán vagy lesz belőle mélyebb kapcsolat vagy nem. Ezt viszont a labradorral is meg lehet csinálni.

2019. okt. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
45%
Te ismered a szüleidet, nyilván te tudod, hogy hogyan tudod meggyőzni őket
2019. okt. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
81%
Inkább egy helyesírási szótárat kérj. Azt hittem egy 9 éves írja ezeket.
2019. okt. 27. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!