Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudnátok ajánlani olyan akár...

Tudnátok ajánlani olyan akár keverék kutyust ami elvan panelban is?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nem a tipikus megveszem es nem viszem le sétálni típus vagyok. Emellett a lakásban ücsörgős sem. Ha a szabadidőm engedi (és legtöbb esetben engedi),imádok sétálni vagy túrázni. Gyerekkoromban volt kutyám,imádtam vele túrázni. Szeretném ezeket az élményeket újra megvalósítani. No meg persze újra kutyás gazdi lenni. :)



2019. okt. 27. 16:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
75%

Ember a macskák "piszkítanak "alomba

Elolvastam a zsebembe kinyilt a bicska...


Vegyél macskát aztán vidd el a zsákodba túrázni .


Hat most kiverted a biztosítékot nálam.

2019. okt. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
75%

Én is 12 órákat dolgozom 6 napon keresztül de én viszem.le reggel este . Párom meg a kisfiam.délbe

Reggel csak 1 órára de ez csak játék meg szaglászik.mert ezt igényli . Délbe a feleségem.meg a 2 éves fiam.viszik a futtatóra kutyákkal játszani . Este pedig ugyancsak én 1.5 2 óra kemény le mozgatás (húzogatás , futás ,gumi abroncsra ugráltatás )


Amstaff mix.

2019. okt. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Menhely, fajtamentés.

Nekem ilyen helyről van egy kistestű border collie mixem, otthon lusta dög, nyugis, csendes, túrákat, futás élvezi.

Spitz mentésnek vannak nyugisabb kutyái többnyire, némelyikkel túrázni, sportolni is lehet, de ők alapvetően nem nagy mozgásigényűek, és jól elvannak lakásban.

2019. okt. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Van, aki rajtad kívül tudna foglalkozni a kutyával? Napközben ránézni, sétálni levinni?

Nekem nyáron volt a leghosszabb idő, amíg nem volt utcán, de az is csak a hőség miatt.

2019. okt. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
A barátnőm néha nálam van. Ő tudna vele. Esetleg még haverom akivel összeköltöztünk.
2019. nov. 3. 14:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!