Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Pitbullnak hol vegyek normál...

Pitbullnak hol vegyek normál ruhát?

Figyelt kérdés

Amik boltokban vannak, mind rózsaszínok vagy túl kicsik.

Ti a kutyára mit adtok amiben nem néz ki hülyén, és hol vettétek?



2019. nov. 1. 18:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Fressnapfban múlt héten vettem sima szürke esőkabátot, fényvisszaverő csíkokkal. 45cm volt a legkisebb hátméret belőle, annál csak nagyobbak voltak.
2019. nov. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Anyam pitjere is m-es nike/adidas sportpolot adunk. Gyorsan szarad. A polieszter alapanyagu melegit es viszonylag szelallo. Az enyemre (amstaff) vettem mar melegebb biciklis pulcsit. Az olyasmi ,mint a polar,de szelallo!


Szerintem menon neznek ki.

Rozsaszint nem adunk rajuk,mert osszesarazzak es kimoshatstlan.

2019. nov. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%

A lelegzo vizallo vekony esikabat mindket kutyanak fresnapfbol van. Az enyem most notte ki az ovet.cl-es es nem volt nekik nagyobb.

2 napja rendeltem egy vizalo overalt: 6XL. De a szine csunyacska.


Telen majdnem mindig esik.


Ha hirtelen nincs mas,adhatsz ra rovidujju s /m meretu polieszter kotott pulcsit vagy muanyag belul bolyhos mackofelsot. A muanyag gyorsabban szarad,mint a gyapju. En azert szeretek mindig muanyagot venni.


Ilyenekbol mindig halomra all az ember szekrenyeben. Ujjat levagom. Hatan egy hajgumival osszekotozom,h ne logjon. Instan kesz is van.

Ha van idom,varrassal beszukitem. Csak az szet szomott szakadni.

2019. nov. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
En ebay-rol rendeltem neki. Direkt ugy volt hirdetve, hogy pitbull kabat, terepszinu. Remelem, szep lesz, ha megerkezik, es nem csak kepen volt vagány. :)
2019. nov. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 hírnök ***** válasza:
Bármelyik Hervis-ben,
2019. nov. 3. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!