Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Málna, Fahéj, stb kutya nevek...

Málna, Fahéj, stb kutya nevek csak szerintem hangzanak idiótán? Pl egy boxernek, vagy pitbullnak? Főleg a Málna. Kb mint egy prosti beceneve.

Figyelt kérdés

#fdvvhds
2019. júl. 26. 08:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
81%

Neked igen. Viszont, aki ezeket a neveket adta a kutyájának, annak meg tetszik.

Miért kellene téged megkérdeznie bárkinek, hogy neked milyen kutyanév tetszik?

2019. júl. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Ki mondta, higy meg kellene kérdezni? Írtam erre utalást, vagy leírtam konkrétan? :) Szerintem nem.... Egyszerűen feltettem a kérdést, hogy más szerint is idétlen nevek e vagy sak szerintem. Ezek szerint szerinted nem. Nincs ezzel se semmi, mert kinek mi tetszik. De kötekedve válaszoltál, egy kicsit nyers kérdésre. Jár a keksz! :)
2019. júl. 26. 09:28
 3/19 anonim ***** válasza:
22%
Nekem minden idióta név hülyén hangzik, pl. a Kefír is egy macskának, csak mert fehér perzsa. Soha nem adnék sem a kutyámnak, sem a macskámnak más nevet, csakis normál emebri utónevet, a nemnek megfelelőt (még ha ivartalanították is).
2019. júl. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem egyáltalán nem idióta nevek
2019. júl. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Az én kutyám Igor és mindenki kiröhögi a nevét.... Ha Pompom lenne biztos sikert aratna. Ki érti.
2019. júl. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém Boci (eredetileg Borka, de már csak Bocizom)


Egy beszólást se hallottam, de nem is érdekel.


Amúgy egy roti-német juhász keverék

2019. júl. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
59%
en azr utalom mikor szemelynevet adnak egy allatnak.. Mira a macska meg Lara a kutya .. allatok nem emberek :D meg mikor muszaj hopihenek hivni mer feher...
2019. júl. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
91%
Az én westiem Kókusz eddig mindenkinek tetszett a neve 🤷🏽‍♀️
2019. júl. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Barátnőm Westie-je Málna, szerintem gyönyörű név, és jól áll neki :)
2019. júl. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
49%
Én is szoktam magamban kuncogni ha ilyen nevet hallok, de nekem egyáltalán nem tetszenek az ilyen klisés nevek.. Nem valami kreatív
2019. júl. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!