Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van valami jele annak hogy a...

Van valami jele annak hogy a mérgezett kaja mérgezett?

Figyelt kérdés

Kutyámat sajnos nem tudom lenevelni arról, hogy ne szedjen fel mindig valamit, ilyenkor mindig résen vagyok rászólok, kiszedem a szájából a falatot, lenyúlok a torkán.

Sok hülyeséget szedtem már ki a szájából, eddig szerencsére nem kapott mérgezést. Mérgezett kaján érezhetem, hogy mérgezett? Van valamilyen jellegzetes szaga, stb?



2019. nov. 2. 17:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%
Az megvan, hogy milliò ès egy fèle mèreg van?! Van aminek van szaga, szìne stb van aminek nincs.
2019. nov. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
38%
Miért nem teszel rá inkább szájkosarat, ahelyett hogy nyúlkálsz a szájába, meg esetlegesen mélyebbre nyomod neki a “falatot”?!
2019. nov. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
20%

Ha viszel jutfalatot: lazac felkockazva v vmi mas nyershal. Ajkor az nem vonzobb?


Falkavezersegi gondok miatt veszi fel. Tartsd be a sorrendiseget meg 2 meter tav a kutyatol ha eszel

2019. nov. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tudod megtanítani akkor szájkosár kell
2019. nov. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Én szájkosárral sétáltattam, amíg nem hallgatott rám, hogy nem szabad felszedni. Még szimatol, de otthagyja, ha rászólok.
2019. nov. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
5 hónapos, ismerősömnek mestervizsgás a kutyája, mindenre hallgat és még mindig van hogy felszed dolgokat. Ez nem falkavezérségi gond, hanem a kutyának a zsákmány ösztöne. Ha tettenérjük rászólunk és elengedi.
2019. nov. 2. 18:24
 7/15 A kérdező kommentje:
Viszünk jutalomfalatot, de egy kölyökkutyának minden érdekes. A negatív kioktatásból nem kértem, tudom, hogy ezerfajta méreg van, de pl van aminek van szaga, pl növényírtó szerek. Emiatt érdekelne, hogy milyen mérgek vannak, amiknek van jellegzetes szaguk, hisz ha baleset történne, akkor nagyobb valószínűséggel tudjuk segíteni az állatorvos munkáját ism
2019. nov. 2. 18:26
 8/15 anonim ***** válasza:

Ha jatszol vele es lekotod agyilag? Elvonod a figyelmet?


Van sipilos labda decatlo.nban : dobast segito labda rogbiseknek. Pl.


Csipogo gumiksbda?

2019. nov. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Dolgozunk rajta de baromira kíváncsi. Oviban is azt mondták nekünk, hogy lehet nála több idő lesz elérni. Nagyon bélpoklos, egy 1,5-2 órás séta alatt pedig nem tudjuk végig etetni, mert aztán kirohangálni nem tudja magát, mert megcsavarodna a gyomra. Semmilyen játék nem érekli, ha kaja van a földön.


Amit most gyakorlunk, ha van valami kaja, azonnal leültetem, mondom, hogy fúj, nem szabad, közelebb engedem akkor megint megszidom visszaültetem, ha nyugiban marad fél percig kap jutifalit. De ha elfordítom a fejem, már próbálkozna és kezdjük az egészet előlről. Így a dackorszaka közepén pedig ez mégnehezebb. Van esetleg valami tuti praktika? Lehet mi nem csináljuk jól, de oviban is ezt tanácsolták, falkavezérséggel pedig nincs gondunk, mert minden más dologban teljesen alárendeli magát, csak ez a kajafelszedés a problémánm

2019. nov. 2. 18:37
 10/15 A kérdező kommentje:
Szájkosár pedig nem opció, mert kicsi a kutya és a forgalomban lévő legkissebb sem jó rá, mert rálóg teljesen a felső szemrészére
2019. nov. 2. 18:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!