Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy kutyát belehet "csapni"?

Egy kutyát belehet "csapni"?

Figyelt kérdés
Azt hallottam sokkal jobb a hallásuk mint a miénk. De, ha valaki átmászna a kerítésemen, és kint a kutyám(dobermann) Tuti észre venné? Ha alszik akkoris felébredne? Szóval meghallaná, ha valaki lopódzik a kertemben? Lehet olyan csendbe betörni, hogy ne hallaná meg a kutya?
2010. júl. 17. 21:02
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Egy telephelyen vagyok bizt.őr! Van kint egy csehszlovák farkas.Van Mikor alszik,horkol, de ha egy kis neszt hall rögtön felébred. Nemrég a hátsó kerítésnél akart valaki bejönni. A kutya felébredt és majd kiszaggatta a lebetonozott vasrúd amihez hozzá van kötve. Pedig a ház sarkában aludt. viszont ha én kimegyek cigizni, csak fél szemmel rám néz de elő sem bújik.
2012. febr. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

# 7/21 Időpont 2010-07-17 21:22


Az autóra azért nem reagált, mert felismerte a motor hangját, tudta, hogy te vagy az. Nekünk a rotink már akkor meghallotta a páromat (miközben kocsival jött hazafelé), mikor még igen csak 3-4 utcasarokkal fentebb járt az autóval. Már akkor ott tobzódott a kerítésnél és várta mikor fordul be a sarkon. Ugyan ez volt,mikor a lépteinket hallotta meg, azt is felismerte.


23N

2012. febr. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Jha, és a mi rotink, az beengedte az idegent csak ki nem XD Nagyon jó pofa volt XD mikor az utca végéről egy szomszéd bejött,mert tudta, hogy hol a kapu kulcs és mi meg egy fél óra múlva értünk haza,de reszketve állt a kert közepén,mert a kutya odaült a kapuba és morgott rá XD
2012. febr. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!