Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok ezekről? És...

Mit gondoltok ezekről? És kutyát vízbe belehet vinni? (link)

Figyelt kérdés

[link] Php? P=elfogadohelyek&id=109102


[link] Php? P=elfogadohelyek&id=1049



melyiket tartjátok jobbnak? és ugye azt írja, hogy lehet kutyát bevinni oda... de akkor ugye a vízbe is? egy rövidszőrű shih-tzu-ról van szó. és árilag melyiket tartjátok jobbnak?

(lehet, hogy nem ebbe a kategóriába kelett volna írnom, de főként arra vagyok kíváncsi, hogy a vízbe belemehet e a kutyus, és h melyik a jobb kemping)


2011. júl. 16. 13:47
 1/7 A kérdező kommentje:

Bocsi megint a link+ név:


Alsóörsi Riviéra kemping:

[link]


Balatonszepezd, Venus kemping:

[link]

2011. júl. 16. 13:49
 2/7 anonim ***** válasza:

Igen a kempingbe be lehet vinni,mert állatbarát kemping.De a vízbe csak akkor viheted ha a többi úszkáló,nyaraló,kempingező embert nem zavar.Nem mindenki szeretne egy vízben lubickolni egy állattal.

HA vannak akik nem akarják,akkor nem viheted a vízbe.Vagy olyan helyen engedheted be ahol ember nem úszik.

2011. júl. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
okéss :)) és melyiket tartod "jobbnak" ?
2011. júl. 16. 14:26
 4/7 anonim ***** válasza:
A Balatonba a kijelölt strandokon tilos kutyát fürdetni (sajnos). Jön a közterületes min. 35 e a bünti.
2011. júl. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
:S nemárr :S ez de hülyeség :S
2011. júl. 16. 18:04
 6/7 anonim ***** válasza:

Tudom ... én siófokon lakom és állandó a harc.

Mi a sióra járunk le vagy a 60 km-re lévő tóra, hogy együtt fürödhessek velük.

2011. júl. 17. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
ohh, köszi, hogy mondtad, mert amúgy végülis balcsira mennénk, de nem baj, ha más tó, de a lényeg, hogy víz közelébe, és a kutya is bemehessen :))
2011. júl. 17. 09:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!