Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jó az ultrahangos bolhariasztó...

Jó az ultrahangos bolhariasztó? Kutyunak kellene, mert már nincs ötletem.

Figyelt kérdés

Exspot, Frontline, fürdetők. Semmi nem használ. Még mindig van benne bolha nem is kevés. Most az advantixot szeretném kipróbálni, de mondták, hogy önmagában nem jó, főként nem kullancsok ellen.

Jó ez az ultrahangos cucc?


2010. júl. 18. 07:49
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:

Vagy ha ez nem akkor mi?

Bolhanyakörv? De hosszú szőrű, nem fogja kiégetni a szőrét? Vagy valami bolhaporok?

2010. júl. 18. 08:02
 2/20 anonim ***** válasza:
0%

Pont annyira jó mint az ultrahangos rendőrriasztó..


De sztem nincs is iylen hogy ultrahangos bolhariasztó!


A Kérdés KAMU, de ha nem az akkor a termék KAMU


KAMU KAMU KAMU


xD

2010. júl. 18. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
0%
Az ultrahang égetni is tud? :D
2010. júl. 18. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Frontline ból meg a cseppentő bedörzsölőt kéne használni!


Ki van zárva hogy ne legyen hatása!!!

2010. júl. 18. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Mi van ma reggel az emberekkel? Kiskutyámat betakarják a bolhák, segítséget szerettem volna kérni, erre mindenki nekem ugrik. Köszönöm szépen a válaszokat igazán hasznosak voltak.

Első válaszoló. Guglizd meg van ilyen termék. Sőt még a TV is reklámozza.

Második válaszoló, kérlek tanulj meg olvasni értelmezni. Nem az ultrahang éget, ha nem a bolhanyakörv.

Harmadik válaszoló. Nekünk nem vált be a frontline. Ezt írtam is, hogy még véletlenül se tanácsoljátok.

2010. júl. 18. 08:28
 6/20 anonim válasza:

Hello

Nemtom h hatásos-e de én használok ilyen ultrahangos szúnyog és légy riasztót, és azóta 1 szúnyog sincs a házban amióta megvettem..:)Remélem tudtam segíteni:)

2010. júl. 18. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Ó Istenem, de szánalmas ez a folytonos "kamukérdés, kamuválasz, kamuez, kamuaz"...

A termék létezik, én is láttam a Fressnapfban. Viszont én nem bíznék benne. Az Advantix viszont nagyon is bevált nálunk, teljes meggyőződéssel ajánlom!

2010. júl. 18. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Én is azt ajánlanám, hogy először próbáljátok ki az Advantix-ot és ha ez sem válik be, akkor kipróbálhatjátok ezt az ultrahangosat is. Amikor kiírtjátok a bolhákat a kutyából, akkor utána a fekhelyét és minden mást ahol megfordul is kitakarítjátok? Mert ha nem, akkor úgy visszamennek bele a bolhák.
2010. júl. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

A nyakörv, és a cseppek semmit nem érnek, ha már benne van a bolha, de nyugi, pikk-pakk ki lehet írtani:) Vegyél állatpatikában Neostomosan oldatot. Kicsi ampullában árulják, egy ampullát 1-másfél liter vízzel kell felönteni. Büdös benzin szaga van, és olyan színű lesz a víz, mint a tej, de semmi baja nem lesz a kutyusodnak. Nekem yorkshire terrierem van, és múlt vasárnap én is találtam benne bolhákat, hétfőn már fürdettem is ezzel a cuccal, azóta nem találtam benne. De egy hét múlva érdemes újra átfürdetni, mert ha a bolhák leraktak petéket, akkor azok 6-7 nap múlva kelnek ki. Szóval én pont ma fürdetem újra:)

15-20 percig kell locsolgatni a kutyát ezzel az oldattal (én lavórba állítottam a kutyámat), lehetőleg a fejét is, mert amikor elkezded a hátára önteni, a bolhák a fejére "menekülnek". Lehet, hogy először a nyakára kellene önteni, és akkor nem tudnak a testéről a fejére átmenni. Szóval kb. negyed óráig locsolgasd ezzel, fontos, hogy mindenhol érje a bőrét. Utána vedd ki, egy kicsit itasd le róla, és vidd le sétálni fél-1 órára, hogy megszáradjon. A fürdetés után ne mosd le vízzel, hagyd rajta megszáradni. A benzin szag szinte azonnal elpárolog, nem fogod érezni rajta, és nem marad semmi nyoma a kutyusod szőrén. Ja, és a bolhák rögtön megdöglenek, valószínűleg már a fürdetéskor kihullanak belőle.

Szóval nagyon jó szer, nekem mindig van otthon belőle. A múltkor voltunk túrázni, és 2 kullancs is mászkált rajta, mikor hazamentünk, valószínűleg ennél több is lehetett benne. Úgyhogy gyorsan lemostam neostomosannal, mert a kullancsok is azonnal kipotyognak, ha benne voltak.

Egy ampulla olyan 300-400 forint körül van. Ha nagyobb kutyusod van, akkor lehet, hogy 2-3 adag kell majd rá, az én kutyámra egy adag elég volt. (másfél liter)

És ha van rá lehetőséged, akkor inkább kint csináld, kertben, vagy erkélyen, mert a szaga elég erős. Bár nálunk a fürdőből is pár perc alatt eltűnt a szag.

Sok sikert, a kezelés után 2 nappal tegyél rá újra cseppeket, vagy nyakörvat, amit használtok.

És szerintem tartsál belőle Te is otthon, egy ismerősömnek van kisállatkereskedése, és azt mondta, hogy irdatlan mennyiségű bolhás kutya van most, nem tudom miért.

2010. júl. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Igen, a Neostomosan is jò. Ha biztosra akarsz menni, fürdesd meg ezzel, spricceld be a helyét is, ismételd meg 5 nap múlva, majd tedd rá az Advantixet. Be fog válni, meglátod! :)
2010. júl. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!