Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ultrahangos kutyaugatás...

Ultrahangos kutyaugatás leszoktató nyakörv használ?

Figyelt kérdés

Konkrét válaszokat, tapasztalatokat írjatok.

Megéri?

[link]


Köszi!


2011. aug. 25. 22:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
nem,egyik ismim vett..és semmi
2011. aug. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Változó.

Van kutya, akinél bejön és van, amelyiknek nem.

2011. aug. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, de akkor inkább megpróbálom. Inkább mint visszamenjen a menhelyre... :S

jár a kéz!

2011. aug. 25. 23:01
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
Nem! De minek egy kuityát az ugatásról leszoktatni? Ez egy olyan dolog mintha te nem beszélhetnél.
2011. aug. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Nem az ugatásról akarom leszoktatni ha úgy tetszik, hanem a hajnali ébresztésről ;)

Csak este tenném rá, mert napközbe senkit nem zavar.

2011. aug. 25. 23:19
 6/15 anonim ***** válasza:

Használhat, de kutyafüggő. Viszont az ultrahangos cuccokkal nem árt vigyázni, mert a kutyák eszetlen hangosnak érzik, nagyon kellemetlen tud lenni nekik. Egyáltalán nem tartom "humánusnak". Most lehet, hogy kapok köveket, de akkor már inkább az elektromos, nagyon-nagyon enyhére állítva. Kipróbáltam magamon egyet, alig érezni valamit. Meg vannak spriccelős nyakörvek is.


De van valami más, ami viszont abszolút használ ugatásra. A kutya akkor ugat, ha mondani akar neked valamit. Amint elvakkantja magát, dicsérd meg és dugj a szájába egy jutalomfalatot, és jól nézd meg, amit ugatott. Ha ezt kitartóan csinálod, nem fog ugatni egy idő után, maximum egy rövidet, és szalad hozzád. Az enyémen mindig meglepődnek az emberek, ahogy milyen csendes, csak bámul rám, ha ugatna. (Persze a nyüszítés, az megy. De ez más téma. :)

2011. aug. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ne a kutyát gyilkold ezzel, elég annyi, hogy a postásoknak is van. És ha ügyesen leszoktatod ezzel, akkor a betörőknek is megkönnyíted a dolgát.
2011. aug. 26. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
jjaj bírom az ilyeneket, ahelyett hogy rendesen megoldaná a problémát, inkább vesz egy ilyen csodakütyüt, és az majd mindent megold... -.-" az még nem jutott eszedbe, hogy megneveld a kutyád??
2011. aug. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló. A nagyobb kutya nem bánt senkit, csak ugat. A másik egy amstaffi, amelyik csak akkor ugat amikor kell és attól viszont nem mer bejönni senki.
2011. aug. 26. 11:11
 10/15 A kérdező kommentje:

Kedves kommentelők. Először is véleményt kértem tapasztalatok alapján!

Másodszor minden fontosabbra megtanítottam mind a 2 kutyát. Szerintem elég nevelés az hogy csak akkor eszik vmit a földről ha megengedem, ha sétáknál végig mögöttem megy, ha valamire utasítom megcsinálja, vagy éppen nem megy ki ha nyitva van a kapu, bejárati ajtó.

Harmadszor a nevelési tanácsokat utolsó kommentelő inkább a szomszédnak adja, aki egész nap lánra köti a kutyáját.


Köszönöm a megértést;)

2011. aug. 26. 11:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!