Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Rendben lesznek szerintetek?

Rendben lesznek szerintetek?

Figyelt kérdés
A 2 és 12 éves kutyánk mellé hoztunk egy 4-5 hónapos kölyköt. Külön-külön ismertettük vele őket, az öreg nagyon jól reagált, a kicsi elég heves volt vele, akkor minimalisat morgott, de az jogos volt. Utána odavittuk a 2 éveshez. Tudni kell, hogy a 2 éveset szocializálatlanul hoztuk el, suliba jártunk, a nagyobb/hevesebb kutyáktól először tart, de utána pár alkalom után jól kijön velük. Ha sok neki a másik kutya akkor lehetőség szerint arrébb megy, nem kezdeményez veszekedést. Szóval a kicsit először morogta, utána elvittük őket ketten sétálni egy körre, ekkor már játékra is hívta. Az első napon még folyamatosan morogta a kicsit, ha az a közelében volt, ez mostmár csak akkor fordul elő, hogyha a kicsi mellé akar feküdni. A lényeg az, hogy a kicsi folyamatosan valamelyik másik kutya mellett akar feküdni, a világért sem a sajátjában. Az öregebbhez megy általában, mivel az barátságosabb vele, kvázi anyukaként terelgeti. Szóval vagy 15 alkalommal eljátszottuk azt, hogy ment volna este az öreg mellé aludni, aztán fogtam, visszatereltem a saját helyére. Ugyanúgy visszament az öreg mellé. Nyilván az öregnek ez annyira nem tettszett, de a végén már hagytam, hogy majd ő helyreteszi a kicsit. Egyébként sétánál semmi gond nincs, mennek a puszik meg mindenki szeret mindenkit. Bár a kicsi még annyira nem találja a helyét, nem a többiekkel megy szaglászni, inkább várja hogy 50.alkalommal is eldobjam a labdát.
2019. nov. 13. 08:59
 1/1 anonim ***** válasza:

"Szóval vagy 15 alkalommal eljátszottuk azt, hogy ment volna este az öreg mellé aludni, aztán fogtam, visszatereltem a saját helyére."

Az megvan, ahogy a kölykök összebújva alszanak az alomban?

4-5 hónapos kölyökben azért még él ez az ösztön.

A kutya még mindig nem ember, hogy a külön ágyacska legyen az álma.

Mióta van nálad az új kutya?

2019. nov. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!