Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyám miért nem jelez idegenre?

Kutyám miért nem jelez idegenre?

Figyelt kérdés
9 hónapos kaukázusi nagyon semmit nem csinál ha jön idegen,esetleg 1-2-t ugat utána barátságos.Az ösztön meglenne benne.
2019. nov. 15. 23:23
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Igen értem,hogy még kölyök csak ennyi idősen már többet kellene mutatnia nem? Amikor vettük már csak ő volt meg egy szuka kölyök,volt még egy kan az alomba az kicsit határozottabb volt amikor láttam,jobban hasonlított az apjára.
2019. nov. 16. 10:24
 12/16 anonim ***** válasza:
Gondolom, megvan a kontakt a tenyésztővel. Írsz neki, felhívod-ahogy neked jobban tetszik--és vélhetőleg ad majd tanácsot,véleményt a gondodra.
2019. nov. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

2-3 eves korara komolyodik.

Addig is szolj ra,h ugass,’mutasd neki,h te ugatsz,amikor vannak a kapu elott. En igy tanitottam az elozo kutyam kiskoraban.

2019. nov. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nekünk mudink van, ami sokkal kisebb, szelídebb fajta, de 9 hónaposan még mindenkivel barátkozott (ha visszafogottan is) amikor hurcoltuk ide-oda. Most 2 éves, de a kocsiba/kertbe már én sem mernék hirtelen benyúlni (max hetente egyszer látom, családtagé), idegektől pedig keményen védi a kertet, kocsit is.
2019. nov. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
De olyan kutyával (rottweiler) is találkoztam már aki teljesen barátságos volt, utcára kiszökött, sosem bántott senkit. Aztán egy ember ellenséges lett vele, megpróbálta elkergetni, akkor azonnal bevédett. Utána ment tovább a barátkozás másokkal. Lehet, hogy a kutyádnak ilyen stabil természete van.
2019. nov. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Nagytestű pásztor kutyánk van, én örülök neki, hogy nem ugat meg boldog-boldogtalant és nem kapkod idegenek felé, így is tartanak tőle.

Láttam már "intézkedni" kerítésen belül, ösztönösen jött nála, sosem tanulta.

2019. nov. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!