Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Adta valaki bentlakasos...

Adta valaki bentlakasos kutyaiskolaba egy évesen a kutyáját?

Figyelt kérdés
Kb 4 hét, első két hétben látogatni sem lehet
2019. nov. 17. 07:23
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem tenném, semmi képpen.

Ha kutyaiskolába vinném, akkor sem bentlakásosba, és nem akarnám hogy nélkülem képezzék. Hülyeségnek tartom az ilyet.

2019. nov. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
35%

Mar az alassta a kutyam elott a tekintelyem,h hazhoz jott az oktato es o adott falatot a kutyamnak jutalmul 2 alkalommal. Utana semmit nem fogadott szot a kutyam. Csak rossz dolgokat csinalt es alig tudtam helyrehozni. 3 honapon at tanult dolgokat elfelejtette. Ujra tanithattam neki mindent. Agressziv lett velem az addig aranyos kutyam. Agressziv dolgokra tanitotta a rohadek. Amstaffrol beszelunk. Nem kockaztathattam kirugtam az oktatot.


Felejtos meg a hazhoz jovo oktato is. Nagyon vigyazz ilyesmivel. A kutya elott egy nulla leszel,ha nem te tanitod. Meg a kutyaiskolas kutyak egy resze is agressziv idegroncs lesz az ott ateltek miatt! Korom gabor tukor kutaiskola pl agressziv idegronccsa teszi a kutyad. Tapasztaltuk tobb kutyanal.

2019. nov. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
60%

Ha a referenciája jó a kiképzőnek és valóban az utolsó időben veled együtt dolgozik, add be. Ennyi idő alatt nem fog a kutya elfelejteni, az biztos.

Vannak ismeretségemben kiképzők, akik jó pár kutyát így képeztek és, ahol a gazda képes volt betartani az ajánlottakat,működött a dolog.Volt, ahol éltek boldogan , volt, ahol időnként egy kis gazda-kutya ismétlésre visszajöttek.

2019. nov. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
90%
hát nem a koromhoz kell vinni. a népszigeti kutyasuliba normális ember nem viszi a kutyáját, az egy kib*@szott szekta!!!
2019. nov. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Senkit nem pontoztam le, mégis sok választ lahuztak
2019. nov. 17. 17:06
 16/16 anonim ***** válasza:
A kutyaiskola lényege az, hogy a gazdát megtanítják hogyan tudja a kutyáját tanítani és nevelni. Mi értelme lenne akkor elválasztani a kutyát a gazdájától? Aki tisztában van az előbb leírtakkal, annak nem is feltétlenül kell kutyaiskolába járnia, max. szocializálás miatt.
2019. nov. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!